סרי לנקה היא מדינה קטנה בעלת שטח של 65,000 קמ"ר, פי 3 משטחה של מדינת ישראל. המדינה היא מדינת אי הממוקמת בקצה הדרום מזרחי של הודו, מוקפת במימי האוקיינוס ההודי. אם אתם מחפשים מידע אודות טיול גלישה לסרי לנקה, כנראה שאתם מודעים לכך שמדובר באחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר לטיול מסוג זה, יחד עם עוד מספר יעדים דומים במזרח כמו הפיליפינים, אוסטרליה וניו זילנד. מיקום המדינה, היותה מדינת איו המרחק שלה מתת היבשת ההודית, מאפשר לכם למעשה לקבל שלל תנאי גלישה אידיאליים בהתאם לחוף בו תבחרו, וליהנות מטיול גלישה חווייתי ובלתי נשכח.

רודפי הגלים של סרי לנקה

למעשה, למעט החלק הצפון מערבי של סרי לנקה, כל חופי האי על כל היקפו, חשופים במלואם לאוקיינוס ההודי. בתנאי רוח נתונים, כל חוף יכול ליהנות מתנאי גלישה שונים בהתאם לזווית החוף ביחס לכיוון הרוח. בהתאם לכך, בטיול גלישה לסרי לנקה אתם עשויים לפגוש את רודפי הגלים, מצוידים בג'יפ גדול ונעים מחוף לחוף בהתאם לכיוון הרוחות באותו היום, ובהתאם למידע המתקבל בזמן אמת על גלים בחוף מסויים. אבל… כדי ליהנות מטיול גלישה, אתם לחלוטין לא אמורים להיות מטורפי גלישה, ובמרבית חופי האי תוכלו ליהנות מתנאי גלישה מעולים, החל מסוול מעודן ועד גלים גבוהים במיוחד.

טיול גלישה לסרי לנקה

טיול גלישה לסרי לנקה: הטיול אמור להיות זול יחסית, גם כשהוא מאורגן

כרפובליקה דמוקרטית סוציאליסטית, תוכלו לערוך טיול גלישה לסרי לנקה ולחזור ארצה בלי חור גדול מדי בכיס. יחד עם זאת, את העניין הזה אתם רוצים לוודא עוד לפני שאתם יוצאים מהארץ, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות בדיקת טיולים מאורגנים המוצעים על ידי מספר חברות תיור בודדות בישראל, סורנטו היא אחת מהן. אפשרות אלטרנטיבית היא כמובן לערוך את הטיול בעצמכם, וקשה למצוא סיבות משמעותיות שישללו את האפשרות הזאת על פני טיול מאורגן, ויחד עם זאת, אם אתם רוצים ליהנות מחוויית גלישה מושלמת בהיבט המקצועי, ובתוך כך גם ליהנות מחווייה תיירותית יוצאת דופן, שתרחיב את היריעה מעבר לגלישה עצמה, טיול גלישה לסרי לנקה שמאורגן על ידי חברת תיור מתמחה, היא האפשרות העדיפה עבורכם.

בדוק את מרכיבי הגלישה ואת מרכיבי האירוח גם יחד

בבחירת חברת התיור, עליכם לבחון לא רק את מרכיבי הגלישה של הטיול, אלא גם את מרכיבי האירוח. מבחינת הגלישה עצמה, אתם רוצים להבטיח שהחברה מגדירה חופים מובילים כחופי העצירה בטיול, ושהיא מציעה מגוון מספיק טוב של חופים כדי שתוכלו ליהנות משלל תנאי גלישה. כמו כן, וודאו כי החברה מעניקה פתרון לכל צורך שעלול לצוץ במהלך הטיול בענייני ציוד גלישה, טיפול רפואי וכדומה. בהיבט האירוח, אתם יכולים לבחון את החבילה המוצעת לכם עבור טיול גלישה לסרי לנקה כפי שאתם בוחרים כל טיול מאורגן בחו"ל, ובכלל זה רמת האירוח של בתי המלון בו אתם עוצרים, ארוחות, הסעות, פעילות תרבות ופנאי מסביב לפעילות הגלישה וכדומה.

חבילות מפנקות אל מול חברות ממוקדות גלישה

לבסוף, אתם רוצים לבחון גם את המחיר, אך לא בהכרח לבחור את האפשרות הזולה ביותר. טיול גלישה לסרי לנקה יכול להיות יקר ויכול להיות זול, אבל את זה צריך לבדוק אך ורק ביחס למה שאתם מקבלים בטיול. עדיף לבחור בטיול שמציע מספר עצירות במספר חופים מובילים, גם אם זה מייקר את הטיול בכמה מאות דולרים, על פני טיול של חוף אחד. אם כל מה שחשוב לכם היא הגלישה עצמה, תוכלו לחסוך בתחום האירוח, ולבחור טיול המציע בתי מלון זולים יותר למשל. למעשה, חברות תיור שונות תצענה לכם בדיוק את שתי האפשרויות האלה, כדי לתת מענה לכל פלחי קהל היעד בעולם הגלישה.

לפרטים נוספים צור קשר:

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו