בית הספר למסעות: החיים הם מסע - סורנטו חופשות בריאות

Tao – Mindfulness Travel and Journeys Center

מיסודם של סורנטו וזיו סגל

"את טבע הדברים אי אפשר לשנות, את הגורל אי אפשר להחליף, את הזמן אי אפשר לעצור, את הדרך אי אפשר לחסום. אם מגיעים אל הדרך, אין מה שאינו אפשרי, אם מאבדים את הדרך, אין מה שהוא אפשרי" ג'ואנג דזה

החיים הם מסע משולב. מסע הזמן, מסע אישי, מסע זוגי ומשפחתי, מסע החברים, מסע הקרירה, מסעות וטיולים בעולם, מסע המגורים, מסע רוחני, מסע גופני, מסע השינויים בסביבה. מסעות שלנו עם עצמנו, שלנו עם אחרים, שלנו עם הסביבה. פעמים רבות אנחנו מתעסקים בשאלה לאן נלך, לאו ניסע, מה המטרה. פחות אנחנו מתעסקים בשאלה אין נלך. ההרגל האישי – חברתי להגדיר מטרות ולהתקדם אליהן, לכבוש יעדים, להעלים פחדים וסיכונים ולחיות בנוחות ובביטחון גורמים לרובנו להיסחף במסע החיים, להתקדם ממטרה למטרה ולא לחוות את הדרך – את החיים עצמם. זה קורה ברמה האישית של מימוש הפוטנציאל והקול הפנימי. זה קורה ברמה הזוגית והמשפחתית, ברמה התעסוקתית וגם בטיולים ובמסעות שלנו בעולם.

יותר ויותר אנשים מחפשים לעצור את הסחף, להבין מה יאפשר להם להיות מאושרים, איך הם יכולים למצות את פוטנציאל מתנת החיים ולהבין את המשמעות והאפשרויות של ההנאה מהדרך. איך לגלות את הדרך שמתאימה להם, איך לקבל החלטות בצמתים, איך לנסות דרכים חדשות, איך לחוות את הדרך בכל החושים ולראות את מגוון הבחירות והחוויות שהיא מציעה.

בית הספר למסעות ומטיילים מיועד להיות "מרכז המבקרים" של החיים. מקום שאליו מגיעים לגלות ולבחון דרכים, לפתח מיומנויות, לגלות דברים על עצמנו ועל דרכו של עולם ולקבל הנחיה מגוונת בדבר האפשרויות לחיים מאושרים, משוחררים, רגישים, עמוקים ורחבים. החיים שנועדו לנו. חיים שלא נרצה לברוח מהם ולא נזדקק ליותר ממה שהם בכל רגע נתון.

פעילות 

1. ריטריטיולים: מסעות וטיולים בעולם ובישראל המשולבים בהנחיה להתבוננות, חקירה, גיבוש הבנות ותובנות, מיינדפולנס ותהליכי שינוי. ההנחיה תשלב בין מגוון מיומנויות ותהליכי חקירה, התבוננות והתפתחות אישית לבין התייחסויות לחוויות מסע וטיול כלליות (כמו צילום, התנסויות במקומות וחוויות חדשות, תיעוד ושיתוף) וספציפיות למקום, לעונה, למסגרת ולהלך הרוח שנמצאים בו. במסלול זה מוצעות גם פעילויות "תוסף" לתחומים שונים של מסעות (מסעות לפולין, מסעות משפחתיים, נסיעות עבודה ועסקים, טיולי חברה וגיבוש, טיולים אחרי צבא, טיולים אישיים וקבוצתיים, רילוקיישן) שיוסיפו לכל מסע ממדים של חוויה, משמעות ואפשרויות.

2. אבני דרך: מרכז סדנאות מודולריות למיומנויות מסע. במרכז הסדנאות ממפים את המיומנויות הנדרשות והנרכשות במסעות ומוצעות סדנאות שמאפשרות לחשוף אותן, להתנסות בהן, לפתח אותן וליישם אותן במסעות החיים ובטיולים. המשתתפים מרכיבים לעצמם תוכנית מסע למידה אישית, מתפתחת ומתרחבת.

3. הכשרת מורי מסע: תוכנית לימודמקיפה הכוללת לימודי מסעות מעוררי השראה, עיצוב ופיתוח תוכניות ותהליכי מסע, מיומנויות מסע וליווי מסעות.

4. שנת המסע אל עצמי בהנחית מנטור פרטי : תוכנית אישית בהנחיית מנטור פרטי שמאפשרת למשתתפים לחוות, לגלות ולממש את התשוקה ל"מסע אל עצמי". התהליך כולל הנחיה קבוצתית ואישית והשתתפות בריטריטיול או יותר. שנה של התבוננות, למידה, חקירה וגילוי של העצמי, גיבוש תובנות, החלטות ובחירת דרכים למימושן. מתאים מאוד כמתנה לעצמכם ו/או ליקרים לכם.

 

ריטריטיולים אבני דרךאלבום זהות הכשרת מורי מסע

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

elal
adanim
lavender
amadeus
ripple
לפרטים נוספים צור קשר:
שינוי גודל גופנים