מגשימים חלומות משנת 1,995
סורנטו חופשות בריאות החלה את דרכה כמשרד נסיעות בהרצליה פיתוח. בעזרת צוות מנצח וייחודי נתנו שירות לאלפי אנשים, התמקצענו, יצרנו עשרות שיתופי פעולה וכל זאת, על מנת לספק לקהל לקוחותינו את החופשה המושלמת בה הלקוח לא צריך לדאוג לדבר מלבד להנות.

לקראת שנת 2012 התחלנו לחשוב איך אנחנו מתפתחים, יוצאים מהמשבצת שלנו ולוקחים את היתרונות הבולטים שלנו, הקשרים שיצרנו, הרצון הגדול להפיק וליצור משהו גדול יותר, חווייתי יותר – שלב אחד קדימה!
בעקבות החיבור והאהבה שלנו לעולם הבריאות והיוגה המשיכה הייתה בלתי נמנעת. רצינו לעשות משהו שעוד לא קיים, להיות הראשונים, החלוצים בתחום וכמובן – הכי טובים! כך נוצרו חופשות הבריאות ויוגה ברחבי העולם, מתוך המחשבה ליצור טיול שלם שהוא כל כולו עבור הלקוח.
החל מאוכל בריא, עשיר ומזין, דרך מלונות בוטיק וריזורטים מושלמים ביעדים נבחרים בעולם, בעזרת מורים מהשורה הראשונה בארץ – חופשה מושלמת לגוף ולנפש!

חופשות הבוטיק מעניקות ללקוחות את השקט הנפשי לצאת ולהנות ללא צורך לדאוג לדבר, כרטיסי טיסה , הלינה והתזונה, ההעברות והטיולים, ההדרכה והלווי המקצועי, הסדנאות וכל הפעילויות הנלוות לחופשות: טיולי אופניים, שיעורי גלישה, שיעורי סאפ, שיעורי יוגה, פילאטיס וכד'

אנו עובדים עם טובי המורים בארץ בכל הנוגע ליוגה, פילאטיס, תנועה, גלישה, בישול בריא, ניקוי רעלים.

עם הזמן הבנו, שיש אנשים שפורחים שהם בתוך קבוצה, הם מכירים אנשים חדשים, משדרגים את התזונה היומיומית שלהם, חוקרים ומגלים יעדים מטריפים חדשים ומאמצים הרגלים נכונים יותר עבור עצמם.
אבל יש אנשים שמעדיפים שיתפרו עבורם חופשה ייחודית במיוחד לצרכים שלהם, מחבילות ספא מושלמות הכוללות טיפולים מפנקים בשילוב תזונה בריאה ומגוונת בריזורטים הממוקמים ביער או בים אל מול נוף עוצר נשימה.

בעקבות הדרישות הרבות מחברות, ארגונים ואנשים פרטיים אודות הפקת אירועי בריאות בארץ החלטנו להביא את הידע והנסיון שלנו בהפקה ובעולם הבריאות גם לישראל. אנו מארגנים סדנאות חצי יומיות, יומיות וסופי שבוע של תנועה, תזונה, פעילויות והרצאות מעולם הבריאות.

החזון שלנו בסורנטו הוא לבנות ולהפיק אירועים וחופשות בסגנון אחר מתחומים מגוונים אשר מתמקדות בבריאות הגוף עם התעוררות הנפש בשילוב של טבע, תזונה ופעילויות מתחום הבריאות.

אנו מזמינים אתכם לקחת הפסקה מהמרוץ היומיומי, לשים בצד את הדאגות והלחצים ולהצטרף אלינו למסע של אורח חיים בריא עם דגש על גוף בריא ונפש שלווה.

  לפרטים נוספים צור קשר:

  שתפו אותנו עם חברים!

  מועדון הלקוחות של סורנטו

  השותפים שלנו

  מנטה מגזין לוגו
  ריגמן מכללה לוגו
  FRUIT AND VEG LOGO
  מלון נחשולים לוגו
  INHALE EXHALE LOGO
  לוגו ערוגות

  נישאר בקשר?

  השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים