סורנטו משרד תיירות ונופש הוקמה בשנת 1995 על ידי לינדה מנצור בהרצלייה פיתוח. חברת הנסיעות מתמחה בטיסות למזרח הרחוק והטסת אנשי עסקים לחו"ל, בנוסף לכך החברה עוסקת בכל תחומי התיירות היוצאת ונכנסת. בשנת 2000 נפתח הסניף השני של סורנטו בתל אביב, סניף אשר מתמחה בהטסת עובדים זרים לחו"ל.

בראשית שנת 2012 יצאה לינדה באופן עצמאי לחופשת יוגה באוסטריה עם חברה בריטית, טיול אשר שינה את חייה הפרטיים ואת השאיפות שלה בנוגע לעסק. במהלך הטיול חוותה לינדה הארה אותה היא מייחלת לשתף עם כל לקוחותיה ומכריה.

מאותו רגע והלאה הכל התקדם במטרה לארגן חופשות בריאות, חופשות שיעצימו ויצרו התפתחות אישית אצל המשתתפים בהם. ההתנסות בסדנת היוגה גרמה ללינדה ללמוד את התחום ועם הניסיון בענף התיירות המטרה הייתה לשפר את הליקויים בהם נתקלה וליצור מוצר מוצלח שלא נראה עוד בענף התיירות.

בהמשך לכך, בשנת 2013 החלום החל להצמיח שורשים, בסורנטו הוקמה חברת בת אשר מתמחה בחופשות בריאות ויוגה. אנחנו גאים ליצור טיולים קבוצתיים ועצמאיים בתחום הבריאות והספורט באתרי נופש מיוחדים אשר מיועדים לחופשות אלו.

החזון שלנו בסורנטו חופשות בריאות הוא לבנות חופשות בסגנון אחר, חופשות ספורטיביות מתחומים מגוונים אשר מתמקדות בבריאות הגוף עם התעוררות הנפש בשילוב של סיורים בטבע ואטרקציות מתחום הבריאות.

אנו מזמינים אתכם לקחת הפסקה מהמרוץ היומיומי, לשים בצד את הדאגות והלחצים ולהצטרף אלינו למסע של אורח חיים בריא עם דגש על גוף בריא ונפש שלווה.

לפרטים נוספים צור קשר:

שתפו אותנו עם חברים!

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

elal
adanim
lavender
לפרטים נוספים צור קשר:
שינוי גודל גופנים