הגוף הוא המכונה המשוכללת ביותר שיש. עם כל פלאי הטכנולוגיה, כרגע היא רק מסוגלת לחקות את פלאי הגוף במידה מסוימת אך לא לעלות עליהם. עם זאת, גם מכונה מופלאה ככל שתהיה זקוקה לתחזוקה ולטיפול. תזונה, פעילות גופנית ועבודה על שרירים, מפרקים ושאר מערכות הגוף הם חיוניים וחשובים ביותר.

מעבר להם, מדי פעם טיפולים רחבים ומעמיקים יותר רק ייטיבו עם הגוף. חבילות ספא הן טיפול עשרת אלפים מצוין לגוף, מאפשרות טיפול באותם חסמים או תקיעויות, שרירים תפוסים שאנו סוחבים איתנו כבר זמן רב ולא מתפנים לטפל בהם ביומיום.


חבילות ספא באזורי תיירות מרפא


תיירות מרפא הפכה היום לאחד מסוגי התיירות המבוקשים ביותר. באזורים הידועים בתיירות המרפא שלהם ישנו ערך מוסף והוא מעיינות טבעיים המכילים מינרלים בריכוז גבוה כך שמעבר למתקני הספא שהם בפני עצמם משחררים ומזרימים אנרגיות חדשות, הגוף זוכה לקבל מינרלים שלא נמצאים בכלל או נמצאים בריכוז נמוך בהרבה במים הרגילים. חבילות ספא שאנו מציעים בסורנטו מתקיימות באזורים בהם תיירות המרפא ידועה ומוכרת בשל מעיינות רבים שנובעים באזור. כך למשל הספא במורביה שבדרום צ'כיה, הספא באזור טרנסילבניה הקסום ברומניה, הספא ליד עיירת הסקי בנסקו בבולגריה ועוד.


ספא הוא כבר מזמן לא רק ג'קוזי


מי שלא היה בחופשת ספא בשנים האחרונות יופתע לגלות עד כמה רבו מתקני הספא, כמה אפשרויות נוספות ומתקנים נוספים ישנם. ספא הוא כבר מזמן לא רק הבסיס של ג'קוזי וסאונה אלא הרבה מעבר לכך. סאונה פינית, סאונת אדים, אמבטיית אדים ומלח, בריכה הוליסטית, בריכת פלנג' עם מים קרים להמרצת זרימת הדם, באר תרפיה עם מרחצות קרים וחמים לרגלים ועוד שפע של מתקנים מחכים לכם באתרי הספא השונים בהם תוכלו לבחור ולהתארח. סורנטו בחרה עבורכם בקפידה אתרים קסומים המעניקים לכם מתקני ספא מגוונים ביוון, קפריסין, צ'כיה, בולגריה, פורטוגל ועוד.


תזונה ייחודית וניקוי רעלים


חבילות הספא יכולות לכלול מלבד הספא גם אלמנטים אחרים. אחד מהם הוא דגש על תזונה וניקוי רעלים. בכל חופשות הספא יוצעו לכם ארוחות בריאות ומזינות אך ניתן לשים על כך דגש חזק עוד יותר. חבילות ספא עם ניקוי רעלים יכללו תזונה ייחודית הכוללת גם מיצים ושייקים לניקוי הגוף, ארוחות הכוללות רק פרודוקטים שעיכולם הוא קל מאוד. בנוסף ישנם גם טיפולים לניקוי רעלים בשיטות שונות כמו כוסות רוח, טיפולי דיטוקס ועוד.


ספא בשילוב טכניקות תרגול שונות


מבלי שתדעו למה, לאחר יום אחד של בילוי בספא כבר תרגישו טוב יותר וגופכם יתמלא אנרגיות. את פרץ האנרגיות הזה תוכלו לנצל לעבודה לתרגול טכניקות שונות. חלק מחבילות הספא של סורנטו משלבות בתוכן גם טכניקת תרגול אחת או יותר. ניתן לבחור בחבילות ספא עם יוגה, עם פילאטיס, תנועה, טיפול במפרקים כואבים הן באמצעות טיפולים ייחודיים בספא והן באמצעות שיטות תרגול רגועות שמסייעות לגמישות המפרקים ולהפחתת כאבים. החבילות המשולבות באות לענות על מגוון רחב של צרכים ולחזק כל דרך טיפול בדרכים נוספות. האמבטיות הייחודיות בטמפרטורה גבוהה יותר, עם מי מלח ושלל חומרים, העיסויים והטיפולים המגוונים יחד עם שיטות התרגול והאימון מביאות לתוצאות מדהימות גם לאחר מספר ימים
לחזור לשגרה בכוחות מחודשים


רבים שיוצאים לחופשות הספא לא מאמינים כמה רחוק ניתן להגיע בחופשה שכל אורכה הוא כשבוע ואף פחות מכך. מדהים איזו השפעה מרחיקת לכת יש לאוויר הצלול, נופים קסומים, טיולים בטבע ובמקומות המקיפים את המלון וכמובן לחבילות הספא עצמן על הטיפולים המגוונים והמתקנים השונים. לאחר חופשת ספא כזו תחזרו לארץ מלאי חוויות ורוח מחודשת. כל שיש הוא לחיות את החופשה גם בשגרה ולשמר את האנרגיות והכוחות שקיבלתם.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים