אין זה סוד שהחיים המודרניים מעייפים, והם לא מעייפים אותנו רק ברמה הפיזי, אלא גם (ובעיקר) באספקט הנפשי. הצורך להיות "זמין" ו"נגיש" כל זמן, המתוגבר על ידי מציאות טכנולוגית המתפתחת כל הזמן וכובשת עוד ועוד מהזמן הפנוי שלנו, נוגס ביותר ויותר חלקים מה"אני" שלנו, מהזוגיות שלנו, מהמשפחה שלנו. לכאורה, על פני שטח, אין לנו מה לעשות כדי להילחם בכך, זוהי המציאות שבה אנחנו חיים ומי שאינו מסתגל מהר לשחות בה – טובע או נשאר מאחור. אבל, למעשה, חלק גדול מאיתנו, כבר גילה את הצורך האקוטי בלעצור מידי פעם את המרוץ המטורף שבו אנחנו חיים, להרים שלט "סטופ!" ענק ל ה כ ל ולצאת לחופשה.

לא כל החופשות שוות זו לזו, ישנן חופשות ששוות יותר!

גם כאן, מתחלקים האנשים לסוגים שונים – ישנם כאלה שעבורם חופשה פירושה בטן-גב על חוף זהוב, קלאב מד בכרתים או חופשת סקי בשוויץ, וישנם גם האחרים, אלה שמתייחסים לחופשה שלהם בכובד הראש האמיתי הראוי לה. הם משקיעים בה מחשבה ובוחרים את סוג החופשה אשר באמת תעזור להם להשיל מעליהם את העייפות ותחושת ההצפה הרגשית שהצטברו מאז חופשתם הקודמת ותמלא מחדש את המצברים שלהם עד לחופשתם הבאה. חופשות אלה – כחופשת בריאות, חופשת ספא, חופשת יוגה או אפילו חופשת איורוודה, נחשבות לחופשות המהנות והיעילות ביותר, גם עבור מי שבחיי היומיום שלו פחות מקפיד על אורח חיים בריא ותזונה נכונה ומאוזנת.

מהי איורוודה?

פירוש שמה של שיטת הטיפול איורוודה (או, בסנסקריט आयुर्वेद) הוא ידע החיים הארוכים, מה שכבר יכול לרמוז לכם מעט על מטרתה של השיטה. מקורה של השיטה הוא בהודו, והיא הובאה אל המערב על ידי מטיילים שנחשפו לקסמה בטיוליהם, כמו גם מרפאים ומהגרים שמקורם במדינות בה נפוצה שיטת טיפול זו (סין, אפגניסטן, סרי לנקה, הודו, נפאל, פקיסטן, סרי לנקה, טיבט וכד'). בדומה לשיטות הוליסטיות נוספות, מטרת טיפול האיור ודה היא הבראת הגוף והנפש והבאת האדם למצב של הארה וכולל הרמוניה בין הגוף לנפש. זאת, היא עושה באמצעות צמחי מרפא, הקפדה על אורח חיים בריא והקפדה על תזונה המתאימה ספציפית לאדם. גישת האיורוודה לתזונה בריאה יוצאת מתוך הנחת היסוד ההגיונית, כי לעיכול שלנו קיים תפקיד מכריע במשימת השמירה על בריאותנו, והוא מושפע מגורמים פנימיים וחיצוניים רבים ושונים, כמידת הרעב, הזמן ביום, עונות השנה השונות וקריטריונים נוספים.

עיסוי איורוודה

מדוע דווקא חופשת איורוודה ולא סתם כל חופשה אחרת?

נכון, חופשה, מעצם הגדרתה, היא הפסקת מהלך החיים השוטף לצורך מילוי המצברים, אבל אין ספק, כי חופשה לכשעצמה, כאשר אין לה ערך מוסף בריא כלשהו, יעילה הרבה פחות בהשגת מטרה זו, מאשר חופשה שעצם מהותה סובב מסביב למילוי המצברים, ואף מוענקים לכם, הנופשים בחופשת איור ודה, הכלים המתאימים להשגת המטרה. ברור לגמרי, כי עם הכלים והמטפלים המתאימים, מה שאתם "לוקחים" מחופשה כזו כשאתם חוזרים לחייכם השוטפים, היכולת שלכם להתמודד עם השגרה גדולה ויעילה הרבה יותר!

למעלה משני עשורים שאנחנו, אנשי סורנטו, מצויים בענף התיירות. בעשור האחרון, אנחנו מתמקדים ומתמחים בהפקתן ובארגונן של חופשות וסדנאות בריאות, בתחומים כמו יוגה, פילאטיס, צ'י קונג, מדיטציה, ניקוי רעלים, מיינדפולנס וכן הלאה.
העיסוק בתחומי חופשות וולנס ובריאות נפשית ופיזית, הוא זה שממצב אותנו כיום כחברה המובילה בתחום תיירות הוולנס בארץ ובחו"ל.

אנחנו בסורנטו מזמינים אתכם לקחת הפסקה מהמרוץ המטורף והלחץ היומיומי, ולהעניק לעצמכם את המתנה המושלמת – חופשת בריאות, לגוף וגם לנפש!

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים