היום כבר ידועה השפעתו של הכושר הגופני על כל ההיבטים בחיינו: המצב הבריאותי כמובן, אך גם השמחה והחיוניות שלנו. אימוץ אורח חיים בריא חייב לכלול בתוכו גם עבודה מתמדת על הגוף ושיפור הכושר הגופני, בין אם אלה סיבולת לב ריאה, גמישות השרירים והמפרקים, כוח ועוד.

למרות הידיעה שכושר צריך להיות חלק בלתי נפרד מאורח החיים, רבים מתקשים לשלב אותו במירוץ החיים המטורף, למצוא את הזמן להתאמן בכל דרך שהיא. חופשת כושר היא הזדמנות לאמץ לעצמכם אורח חיים בריא הכולל גם פעילות גופנית בתוכו. סורנטו מציעה מגוון רחב של חופשות כושר, חלקן הן חבילה מקיפה וגדולה וחלקן מתמקדות בתרגול טכניקה מסוימת.


מה כוללות כל חופשות הבריאות של סורנטו?


כל חופשות הבריאות של סורנטו בכל מקום בארץ או בעולם ובכל דגש שניתן לחופשה כולל תמיד את המרכיבים הבאים:
מקום המחובר לטבע: בין אם מדובר על אזור הררי ביוון או בולגריה, או חוף ים טרופי בתאילנד או סרי לנקה, תמיד החופשות יתקיימו במלון מקסים עם נופים יפים סביבו, אוויר נקי וחיבור לטבע. הדבר מכניס מיידית את המשתתפים למוד אחר של חיבור לטבע ולעצמם.
ארוחות מזינות ובריאות: האנרגיה שלנו ויכולותינו לעבוד על כושר הגופני תלויה מאוד במזון שנכניס לגוף. לכן, כל חופשת בריאות, וחופשות שמטרתן היא כושר או ירידה במשקל בפרט, כוללות ארוחות בריאות ומזינות. אם זו חופשת כושר והרזיה, ישנן גם בדיקות מעמיקות יותר והתאמת התפריט לכל אחד באופן אישי.
תנאים מפנקים: בין אם אלה החדרים או מתקני המלון, כל החופשות מתקיימות בתנאים מפנקים שיתנו לכם את כל מה שחלמתם עליו ואף יותר. שילוב של בריכה, ספא, מדשאות סביב המלון ואווירה פסטורלית מחזקים ונותנים ערך מוסף מעבר לאימונים ולתרגולי הכושר שנעשים במסגרת החופשה.
שילוב של הפיזי עם המנטלי- רגשי: בכל חופשה תוצע לכם האפשרות לעבוד על הצד המנטלי רגשי באמצעות תרגולי מדיטציה, תרגולי נשימות, טיפולים מיוחדים כמו טיפול במים או צלילים מרפאים, טיולים רגליים באזור ועוד.

 


מגוון רחב של חופשות כושר


כושר הוא מונח רחב מאוד והכיף הוא שניתן לשפר את הכושר הגופני יחד עם המנטלי והרגשי בהרבה מאוד דרכים. ישנן חופשות כושר בהם ישולבו מגוון רחב של שיעורים וטכניקות: פיטנס, אימונים אינטנסיביים במכון כושר, יוגה, פילאטיס. ישנן חופשות בהן תהיה התמקדות בטכניקות ספציפיות יותר.

עם זאת, ככל שתבחרו בחופשת כושר עם מגוון רחב יותר של אפשרויות, כאלה המשלבות בין טכניקות אינטנסיביות יותר לטכניקות רגועות המתרגלות כוח ונשימות כך ההבדל שתרגישו יהיה גדול יותר.

 

 

תפירת החליפה לכל אחד


המיוחד בחופשות כושר של סורנטו הוא הההבדלים בין היעדים ואופי החופשות. בכל שיחת היכרות איתכם אנחנו מציעים חופשה מתאימה על פי הרצון שלכם והמטרה האישית מבחינת כושר.

חופשות כושר ופיטנס בחוף נחשולים פותחות שלל אפשריות הקיימות ביעד עם חוף: אימונים וריצות על חול, גלישת סאפ במפרץ נחשולים ועוד אימונים המתאימים לחובבי כושר אירובי ופונקציונלי או למעוניינים להשיג התקדמות ושיפור באימוני כושר אירובי.

בעוד חופשות יוגה ופילאטיס בבית אורן, הרי ירושלים או מצוקי דרגות משלבות טיולים בטבע עם אימוני יוגה ופילאטיס ומאפשרות גם למתחילים בעולם היוגה ופילאטיס וגם למתרגלים מנוסים להשיג התקדמות ושיפור בביצועים לאחר תרגול במשך סוף שבוע רצוף. 


 

חופשות כושר הן דרך נהדרת להתניע מחדש שגרת כושר שאבדה עם השנים או להתחיל שינוי בדרך לחיים בריאים ומלאי אנרגיה עבורכם. לא חייב להתחיל בקיצוץ של אוכל ומשטר אימונים מאיים שהרבה פעמים מרתיע מלהיכנס ולהתחייב לתהליך החדש ומאתגר של הכנסת כושר לחייכם. 

אפשר לבחור להתחיל ולהיכנס לכושר בתנאים של חופשה מפנקת עם קבוצה קטנה ואיכותית וחברה נהדרת שיסייעו לכם מאוד. וכמובן מורים מעולים עם ניסיון רב ויחס אישי למהלך סוף שבוע מלא כך שתרגישו התקדמות בסוף החופשה ותוכלו לחזור לשיגרה שונה ובריאה עבורכם באנרגיות מעולות!

 

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים