עם החיפוש אחר דרכים חדשות ומהנות לשמור על כושר, להיות פעילים, וגם להתחבר לטבע הגיע לארץ לפני מספר שנים חבר חדש: הסאפ. הסאפ, או באנגלית .SUP (Stand Up Paddle board) הוא גלשן רחב וגדול יותר מהגלשן המוכר לנו מגלישת הגלים. היתרון של סאפ הוא שהוא מתאים גם למתחילים העושים את צעדיהם הראשונים בגלישה וגם למתקדמים. לכן, חופשות סאפ הפכו להיות פופולאריות מאוד בתוך כלל חופשות הבריאות שאנו מציעים בסורנטו.

חופשות סאפ- חופשות לכל המשפחה

מבנה הסאפ מאפשר גם למתחילים בתחום לעשות את צעדיהם הראשונים. קל יותר להישאר יציבים עליו וגם למתקדמים קל יותר לתפוס איתו גלים ולהישאר עליהם זמן רב יותר. לכן הסאפ מתאים לכולם, כולל ילדים וחופשות סאפ הפכו לחופשות לכל המשפחה. במסגרת חבילה הניתנת לחופשות סאפ, ניתן לקבל הדרכה צמודה ושיעורים בגלישה ושליטה בסאפ, גם למבוגרים וגם לילדים. חופשות הסאפ מתחלקות בין כאלה בהן הדגש הוא על חתירה בעזרת משוט הסאפ שנעשית במים רגועים או כאלה בהן הדגש הוא הגלישה ולכן נעשות באזורים עם גלים גבוהים. בחופשות סאפ בחו"ל הנמשכות מספר ימים נופשים רבים משפרים משמעותית את יכולות השליטה שלהם בסאפ ומתקדמים תוך כדי החופשה מרמת מתחילים לרמת מתקדמים יותר.

חופשות סאפ – בארץ וברחבי העולם

סורנטו מציעה חופשות סאפ וגלישה במגוון רחב של מקומות החל מיוון וקרואטיה דרך פורטוגל ועד סרי לנקה בה ניתן לתפוס גלים גבוהים של האוקיינוס ההודי, אך יש בה אזורי גלישה שונים, כולל למתחילים. חופשות אלה אינן כוללות רק גלישה כמובן. אמנם יש לגלישה מקום נכבד אך הן בהחלט מאפשרות גם לטייל באזור, ליהנות מטיולים בטבע הקרוב וגם במקומות מרוחקים יותר מהמלון, לטעום את הטעמים המקומיים ולהכיר את התרבות המקומית. חופשת סאפ היא קודם כל חופשה על כל המרכיבים שכל אחד מאיתנו רוצה לראות ולהרגיש בחופשה, כשלבילוי במקום וטיולים בו יש כמובן חלק משמעותי.

גלישת סאפ בנהר פורטוגל

חוף נחשולים 

ברצועת חוף נחשולים באזור מרכז צפון ישראל ליד זיכרון יעקב באחד החופים הכי יפים ומרגיעים בארץ.
 מפרץ טבעי, לגונות תכולות ואיים קטנים בסמוך לקו החוף הם רק חלק מהנוף הנשקף מהמלון. המים הצלולים והרגועים במפרץ הם נקודה מושלמת לכניסה למים עבור שיעור גלישת סאפ לכל הרמות. בהדרכת צוות גלשיה מקצועי בקבוצות קטנות עם ציוד סאפ שממתין לכם במקום, תכנסו למים ותחוו את הקלות והכיף בגלישת סאפ ועד כמה היא נגישה לכל אחד ואחת בכל גיל ובכל רמה. 

שיעור סאפ גולשים חוף נחשולים

תרגולים נוספים מלבד הסאפ

מעבר לסאפ, בחופשות הגלישה והסאפ של סורנטו מוצעות חופשות המשלבות תרגולים בשיטות נוספות. רבות מהן משלבות למשל את היוגה. את היוגה כיף לתרגל בכל מקום. אין כמו חוף הים כמקום לתרגל בו תרגילים ותרגילי נשימות כפי שנעשה ביוגה. האוויר הנקי והמלוח של הים הוא ערך מוסף מעבר לתרגול עצמו. התרגול יכול להיות על חוף הים, בתוך המים או במלון עצמו, בין אם בגן המלון או במדשאה ובין אם בתוך המבנה. ישנן חופשות בהן משולב תרגול מדיטציה, פילאטיס ועוד. כך אתם נהנים מטכניקות שונות של אימון ותרגול המשלימות זו את זו. היוגה עוזרת לתרגל יציבה ושיווי משקל שחשובים מאוד לסאפ ולהיפך: אימוני הסאפ משפרים את יכולותיכם ביוגה.

כל החופשות בתנאים מפנקים

מאפיין נוסף של כל חופשות הבריאות של סורנטו, בכל מקום בעולם ועם כל דגש על שיטת תרגול כזאת או אחרת הוא התנאים המפנקים. אמנם בחופשות סאפ תבלו לא מעט שעות בים, אך ניתן בהחלט לשלב אותן עם שעות נוספות בבריכת המלון או בספא שישנו במרבית המקומות בהם תהיו במהלך החופשה. שחרור שרירים תפוסים מהאימונים באמצעות מים חמימים או טיפולים מחזק ומכין אתכם ליום המחרת. כל המלונות נמצאים במקום פתוח, כמובן ליד הים בחופשות סאפ, בסביבה  ירוקה ומטופחת. האוכל שתאכלו במהלך החופשה הוא אוכל טעים, בריא ומזין שיתן לכם את כל האנרגיות להתאמן ולחזור הביתה עם שלל חוויות וכוחות מחודשים עד החופשה הבאה.

שיעור סאפ גולשים חוף נחשולים

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים