חופשה טובה היא הזדמנות מצוינת לנקות את הראש, לטעון את מצברי הגוף מחדש ולרענן את הנפש.

כל אלו נוסקים לגבהים חדשים בחופשות המשלבות פילאטיס, האימון הוותיק המאחד בין גוף לנפש ומאפשר התחברות אמיתית ובריאה פנימה והתחלה חדשה בכוחות מחודשים.
נופים מרהיבים וטבע ירוק, מהווים קרקע פורייה לשקט ולשלווה. אוויר נקי ומרענן, ציוץ ציפורים וצלילי הרוח המנשבת בין צמרות העצים מציעים ניתוק מרעשים של החיים הסואנים ובמקומם, הקשבה לצלילי הגוף והנפש.

החוויה זוכה להתעצמות של ממש הודות לסדנאות פילאטיס, המועברות על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום.

חוויה ייחודית

חופשה נהדרת במגוון יעד מיוחדים שמשלבת בתוכה סדנאות פילאטיס היא ללא כל ספק חופשה שלא ניתן למצוא בכל מקום. סורנטו מזמינה את לקוחותיה למצוא את החיבור, שלעיתים אובד עם שגרת החיים הקדחתנית, באמצעות חופשה קסומה שכזו.

לצד החיזוק הפיזי של הגוף הקורה באופן טבעי באימוני הפילאטיס, הסדנאות המרוכזות ביעדים היפהפיים יוצרות באופן זורם ונכון התחברות מחודשת פנימה, אל הנפש.

זוהי אחת מן החופשות שמוצאות את עמק השווה, בצורה הטובה ביותר, בין התרעננות והתחדשות לבריאות, חופש ומנוחה.

פילאטיס- מדוע זה כדאי?

פילאטיס הוא אימון בדרגות קושי משתנות, המתאים כמעט לכל אחד, לרבות אנשים עם בעיות בריאותיות שונות. הפילאטיס מחזק את שרירי הגוף, מחטב ומעצב. בד בבד הוא מאריך ומגמיש אותם, ותורם ליציבה נכונה בזכות העבודה החזקה על שרירי הליבה של הגוף.

כמו כן, הוא עוזר בשיכוך כאבי גב וכאבים הנובעים מיציבה שגויה ובחיזוק רצפת האגן, ועוזר בתרגול נשימה נכונה.

אימון זה מציע עוד יתרונות פיזיים רבים שהיריעה קצרה מלהכיל. אותם יתרונות מסייעים גם בפן הנפשי במניעת מתחים ועייפות ובטעינה הגוף באנרגיה חיובית ובמצב רוח מרומם.

התאמה אישית

היות וכל אדם מגיע עם היסטוריה רפואית, יכולות, העדפות ורמת כושר האופייניות לו, יש צורך בהתאמות אישיות שייעשו עבורו.

סורנטו מספקת חופשות בריאות וספורט בהתאמה אישית לאותן קטגוריות, יחד עם התאמה למטרות וליעדים המציב כל אחד לעצמו, זאת על מנת להבטיח חופשת פילאטיס משחררת, מרעננת, מרגיעה, מלמדת ומעשירה ככל שניתן.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים