חופשה מרעננת היא דרך נפלאה לצאת מהשגרה, אך כאשר היא משלבת בתוכה תחביב משחרר ומספק כמו ריקוד, ההנאה ממנה יכולה לנסוק לגבהים חדשים.

התמסרות לצלילי המוזיקה המובילה להתמסרות והקשבה לצלילי הגוף, מחברות את הגוף והנפש לחוויה קסומה וייחודית.

חובבי הריקודים יודעים שאין שנייה להנאה שבריקוד. המוזיקה שסוחפת את הגוף וגורמת לו לנוע בהתמסרות מוחלטת לצליליה, אותה מוזיקה שזרימתה בעורקים מנתקת את הרוקדים מסביבתם ועוצרת את הזמן מלכת.

מדוע אם כך לא לשלב בין חופשה מופלאה בין נופים מרהיבים לבין ריקוד? לשאלה זו משיבה סורנטו ללקוחותיה באמצעות טיולי ריקוד שהיא מציעה, הטומנים בחובם בתוכם בדיוק את ההזדמנות המלהיבה הזו.

חוויה שאין שנייה לה

אין כמו לקום בבוקר, במקום יפהפה כלשהו ברחבי העולם ולדעת שהיום הולך להיות רווי באחד מהפעילויות המהנות ביותר שקיימות.

טיול משובץ סדנאות ריקוד, שיועברו על ידי מדריכים מקצועיים וקשובים, יענה בדיוק על הצורך הזה. טיול ריקוד מעניק את האופציה המופלאה להתנקות ולהתנתקות אמיתית מצרות וטרדות היומיום ויצירת חיבור מחודש בין הרוח לגוף באמצעות צליליה הסוחפים של המוזיקה.

נוסף על אלו, זוהי הזדמנות מצוינת להכיר ולחלוק את החוויה עם חובבי וחובבות ריקוד נוספים שיהיו שותפים לה.

 

הריקוד ויתרונותיו

ההנאה העצומה הנובעת מריקוד היא רק אחד מיתרונותיו הבולטים.

הריקוד מספק מפתח לחיים בריאים בהיותו מוריד לחץ דם, משפר סיבולת לב ריאה, עוזר בבניית יציבה נכונה, משחרר לחצים ומפיג חרדות. בפן הנפשי, עוזר הריקוד בחיזוק הדימוי העצמי, במניעת דיכאון על ידי שיפור מצב הרוח, ביצירת קשרים חברתיים ובטעינת הגוף באנרגיות חיוביות.

יתרונות אלו מתעצמים כמובן כאשר הם משולבים עם חופשה משחררת ומשמחת.

 

התאמה אישית

סגנונות הריקוד הקיימים הם רבים ומגוונים, כאשר לכל אחד ואחת יש את העדפותיו שלו או שלה.

כדי להפיק את החופשה המושלמת והטובה ביותר, יש צורך בהתאמתה באופן ספציפי וייחודי עבור כל אדם, בהתאם להעדפותיו, ליכולותיו ולצרכיו.

 

סורנטו המספקת חופשות בריאות וספורט בהתאמה אישית, תעזור בהרכבת החופשה הטובה ביותר, תוך ליווי אישי וצמוד ומענה על כל בקשה, שאלה, מגבלה או בעיה.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים