הצטרפו למשפחת הבריאות של סורנטו וקבלו 100 ₪ מתנה בהרשמה לכל אחת מהסדנאות שלנו ב2020!

מועדון הלקוחות של סורנטו מזמין את כל אלו שרוצים להיות חלק ממשפחתנו – אלו הרואים באורח חיים בריא כערך עליון בחייהם ורוצים לעשות צעד נוסף לעבר המטרה.

מועדון לקוחות סורנטו – נהנים מהטבות מיוחדות וממחירים מוזלים!

אורח חיים בריא מתחיל מהרגע בו אתם פותחים עיניים, מחייכים לעולם ומודים על שזכיתם להיות חלק מהיקום הזה. זה ממשיך לעבר כל מה שאתם מכניסים לגופכם, איך אתם מתמודדים עם סיטואציות בחיי היומיום וכמובן איך אתם משקשקים את גופכם.

עצם היותכם בתשומת לב לכל המתרחש בחייכם ובדאגה לבריאותכם, הופכת את העולם הזה לטוב יותר, אז נא לקחת אחריות. הפכו את חייכם ואת העולם לטוב יותר. חופשות הבריאות שלנו נועדו ליצור שינוי, שינוי אצל כל אדם המצטרף לסדנאות שלנו, שינוי שכל אחד ואחת מכם שיצטרפו אלינו יוביל בעולם. זאת מתוך מודעות ותשומת לב במטרה להפוך את החיים ליפים יותר.

אנחנו עושים מאמצים רבים בכדי ליצור את החופשות המושלמות מכל בחינה, בין אם מדובר באתרי הנופש המיוחדים אליהם אנחנו נוסעים מבעוד מועד, חוקרים ובוחנים אותם מכל הכיוונים ובין אם מדובר בתהליך המשמעותי אשר מתקיים בסדנה ומאפשר לכל נוסע ונוסע להתפתח באופן אישי וחברתי. אורח חיים בריא בעינינו הוא תהליך אינסופי אשר מתחיל עוד הרבה לפני יציאה לאחת החופשות שלנו ונמשך גם אחריה.

אז הגיע הזמן לכבות את המחשבות, להרפות מכל הרעשים המטרידים אותנו ולהתמקד בחיים, החיים הנפלאים שזכינו לחיות. להיות מאושר זה בסיסי, לחייך זה הכרחי וכך נראות החופשות שלנו, אלו הקווים המנחים אותנו בבנייתם.

בנוסף להטבות ולמחירים המיוחדים, אנחנו מבטיחים לעדכן אתכם בהמלצות, טיפים ועצות לשיפור בריאותכם, במובן הפיזי ובמובן המנטלי.

    להצטרפות בחינם מלאי את הפרטים הבאים:

    מועדון הלקוחות של סורנטו

    השותפים שלנו