סורנטו חופשות בריאות הנה חברת נסיעות המתמחה בחופשות בריאות בחו"ל ומציעה ללקוחותיה חבילות בריאות לעצמאיים וסדנאות בריאות קבוצתיות.

אחרי מספר שנים בהם ליווינו את הקבוצות שלנו, אספנו מאגר גדול של לקוחות חוזרים וראינו את השינוי שחל בהם לאחר החופשה, החלטנו שהגיע הזמן לחבר בין חופשות בריאות לעולם העסקים.
בנוסף לכך, החיבור בין חופשות בריאות לעולם העסקי נחוץ במיוחד לאור המודעות הגוברת לבעיות הבריאותיות הנובעות מישיבה ממושכת על הכיסא, מצפייה רצופה במסך המחשב ומתחושת לחץ ומתח מעומס המטלות – מאפייני עבודה שרובנו מכירים מקרוב. החופשות שלנו עונות על אותם צרכים לא מסופקים ומקנות ליוצאים אליהן הרגלים חדשים לאימוץ אורח חיים בריא יותר.

סורנטו מציעה לכם, בעלי העסקים, את האפשרות להעניק לעובדים שלכם חופשת בריאות שתעשה להם טוב בלב, בגוף ובנשמה, ובסופו של דבר – תעשה טוב גם לעסק שלכם.
תוכלו להעניק לעובדים חופשה כצ'ופר, פרס או סתם מתנה.
לחלופין, תוכלו להוציא קבוצת עובדים לאחת מסדנאות הבריאות שלנו, המותאמות במיוחד לעולם העסקים.
בסך הכל אנו מאמינים שאנשים שמחים יוצרים עולם טוב יותר, ושעובד מאושר תורם לעסק מצליח.

סדנאות בריאות קבוצתיות לעסקים

סדנאות הבריאות של סורנטו מייצרות חוויה בלתי נשכחת, אשר מאפשרת לנוסעים אליה את המרחב המושלם להתפתחות אישית וחברתית, בשילוב עם חופשה ביעדים קסומים בעולם. אנו מאמינים שעולם העסקים זקוק גם הוא לעיתים לשינוי, ריגוש ויציאה מהשגרה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה…
התנתקות אמיתית ותחושת שחרור מהלחץ היומיומי הן הבסיס עליו מושתתות הסדנאות שלנו. ככלל, הסדנאות הקבוצתיות שלנו מתקיימות באתרי נופש בעלי אווירה פסטורלית, אשר מקיימים אורח חיים בריא באמצעות ארוחות ממזון מזין וחיוני, פעילויות גופניות שונות (יוגה, פיאלטיס, ריקוד, ריצה וכושר) ופעילויות העשרה (מדיטציה, דמיון מודרך, העצמה, ניקוי רעלים ועוד..) המותאמות לצרכי הקבוצה. בסדנאות בריאות קבוצתיות לעסקים מתקיימות בנוסף לכך גם פעילויות נוספות בהתאם למטרת החופשה. כל פעילויות ההעשרה והסדנאות השונות לעולם העסקים נבנות על ידי צוות מומחים, בהתאם לערכי הארגון ולדרישותיו.

בין הסדנאות המומלצות שלנו לעסקים:
• יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה
• פיתוח מנהיגות
• סדנת מנהלים
• גיבוש ושיתוף פעולה
• התמודדות עם לחץ ושחיקה בעבודה
• סדנה בהתאמה אישית לצרכים שלכם

עסקים, חברות וארגונים המעוניינים לקחת צעד אחד קדימה ולצאת לחוויה מרעננת, מלמדת ומעשירה, מוזמנים להצטרף אלינו לסדנה ייחודית ופרטית, שנרכיב במיוחד עבורכם.

חופשות בריאות לעצמאיים

חבילות הבריאות של סורנטו נועדו לאנשים המעוניינים לצאת לחופשת בריאות לבדם; הן מתאימות לעובדים בתחומים שונים ובפרט לאלו הנתונים ללחץ כבד ומשקיעים את נשמתם בעבודה..
חופשות מסוג זה ישכחו את תחושת המתח וימלאו את העובדים במחשבה צלולה וכוחות מחודשים, הנחוצים להמשך עבודה פורייה, בנפש בריאה ונינוחה. מגוון רחב של חופשות בריאות בחו"ל עומד לבחירתכם: ספא, יוגה, פילאטיס, צ'י קונג, ניקוי רעלים והרזיה, ספורט ימי ועוד.

אופציה נוספת שתוכלו להעניק לעובדים היא להצטרף לאחת מסדנאות הבריאות הקבוצתיות שלנו. אלו מתאימות למי שמעוניין להצטרף לקבוצה ולצאת למסע קצר אך בריא, שליו ומעצים. בין הסדנאות שלנו תוכלו למצוא סדנת יוגה, ריקוד ותנועה, צ'י קונג, ניקוי רעלים, גלישה ועוד.

חברות וארגונים אשר מעוניינים להעניק לעובדיהם את המתנה המושלמת או בשיתוף פעולה ארוך טווח מוזמנים ליצור אתנו קשר.

לפרטים נוספים צור קשר:

שתפו אותנו עם חברים!

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו