ממש כפי שמראה של נוף בראשיתי, מרחבים פתוחים, או ים יכולים לעשות לנו טוב, להרחיב את הנשמה ולתת תחושת שחרור והרפיה, כך יכולים לעשות גם הצלילים המתאימים. גם בצלילים, כמו במראה, ישנם כאלה שיעשו לנו תחושה של חמימות ושחרור וישנם כאלה שיגרמו לחוסר נוחות וכיווץ. צלילים המגיעים מכלים אתניים שונים, צלילים המחקים בדרך הטובה ביותר את צלילי הטבע הם אלה שמיטיבים איתנו. בחופשת צלילים מרפאים שאנו מציעים בסורנטו, ישנו שילוב מדהים בין צלילים חלומיים, תנועה ומים נעימים, שלושה אלמנטים שכה חסרים לנו באורח החיים המודרני.

שני הברי צלילים מרפאים

ריפוי באמצעות צלילים מתקופות עתיקות

כבר בתקופות עתיקות, תרבויות מסורתיות מכל רחבי העולם, החל משבטים מצפון אמריקה ועד לדרומה דרך שבטים באירופה ועד המזרח הרחוק, נמצא הקשר בין צלילים לבין ריפוי. אותם צלילים מרפאים יוצרים רטט בגופנו. הדבר דומה לזריקת אבן לתוך אגם שקט. אבן זו יוצרת תנועה במים ומעגלים. כך גם יוצרים הצלילים בכל תא בגופנו העשוי ברובו מים. הרטט שנוצר מהצליל מביא לתנועה, זרימה וניקוי הגוף מאנרגיות ומשקעים שמקשים על תפקודן התקין של מערכות הגוף השונות. צלילים אלה המגיעים מכלים כמו קערה טיבטית, פעמוני רוח, קלימבה ועוד יוצרים תגובה בגוף הבאה לידי ביטוי בתחושת רגיעה מצד אחד, ותנועה פנימית מצד שני.

לעודד את הגוף לרפא את עצמו

למעשה, הצלילים עצמם אינם המרפאים. מי שמרפא הוא הגוף בעצמו. לגוף שלנו יש את כל היכולות והכלים המופלאים שלא את כולם אנו מכירים שמטרתם היא לשמור על איזון ועל תפקוד תקין ובריא. למעשה, אם ניתן לו תנאים אופטימליים, אפילו לא יהיה צורך בריפוי אלא פשוט הגוף יעבוד בטבעיות וכל המערכות יתפקדו היטב כפי שהן יודעות לעשות כשלא מפריעים להן. כיוון שאורח החיים המודרני יוצר לא מעט הפרעות, החל ממזון מעובד ולא בריא דרך אוויר מזוהם ועד קרינה בלתי פוסקת מהסלולאריים, עולה הצורך בעידוד הגוף. אחת הדרכים היא אותם צלילים מופלאים.

צלילים מרפאים בסביבה מתאימה ומעודדת ריפוי

למרות היכולות המופלאות של אותם צלילים ליצור את הרגיעה והאיזון, אם נשמע את הצלילים באוטו בדרך לעבודה הקסם לא יקרה. אנו צריכים לתת לגוף את התנאים המתאימים כדי שיוכל לספוג את הצליל בכל עומקו, שהצליל יחדור היטב אל כל נים וכל תא בגוף. הדבר אפשרי רק באווירה שונה לחלוטין, אווירה של רגיעה בה אנו נושמים היטב, מקום פתוח בו נוכל לראות הרבה ירוק וכחול, וליווי של הצלילים בתנועה ובטיפול במים, שגם להם אפקט מרפא ומרגיע. לכן, צלילים מרפאים שגופנו ימצה מהם את מלוא הפוטנציאל דורשים מאיתנו להניח לכמה ימים את הכל בצד: העבודה, מטלות הבית, ולהתמסר לחוויה הקסומה ולהרשות לעצמנו לאבד קצת שליטה, להכנס למצב לא מודע באמצעות הצלילים. בנוסף ליהנות באמת מנוף נפלא, אויר נקי ואוכל מצוין שרק יוסיפו לעוצמת האפקט שיוצרים הצלילים.

חופשת צלילים מרפאים של סורנטו- להתמסר לכל צליל

חופשת צלילים מרפאים של סורנטו היא חוויה מיוחדת במינה. לא מדובר על טיפול של שעה ואפילו לא על סדנה של יום. מדובר על ארבעה ימים בהם תחוו צלילים של קערות טיבטיות או קולנים שחודרים פנימה דרך העור וגם צלילים של כלי מיתר עדינים או כלי הקשה וזאת גם לצד וקול אנושי.

כן, גם קולו של אדם יכול לרפא…

את הצלילים תחוו במגוון מצבים: במהלך פעילות צ'יקונג, במנוחה ומדיטציה, ברגיעה בתוך מים חמימים- חוויה בראשיתית שנותנת תחושה של חזרה לרחם. כך אתם עוברים ריסטארט בכל המישורים: הפיזי, המנטלי והרגשי.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים