Well-Being וולביאינג מושג המאגד בתוכו תחומים שונים הקשורים לבריאות, פנאי, ספורט ותזונה. המשותף לכולם הוא פשוט המודעות לחשיבותם של חיים טובים יותר, חיים הכוללים בתוכם הנאה ולא רק למטרת הישרדות, לחיות במטרה להפיק את המירב, ללמוד, להתפתח, לשמוח, להרגיש טוב יותר מול עצמנו ומול אחרים. את התחושה החיובית ניתן לפרק, כאמור, להרבה מאוד גורמים. הכל במטרה להגיע לאיזון פיזי ונפשי ולאיכות חיים גבוהה, זאת יחד עם האתגרים או מצבים שמציב בפנינו היומיום. על מנת שנוכל להרגיש זאת גם בשגרת היומיום שכוללת לא מעט לחצים, נדרשת עבודה פנימית וחיצונית בשיטות שונות המהוות חלק מהמושג Well-Being (וולביאינג).

מתאמנות יוגה נחשולים ישראל

תזונה- להכניס פנימה את הטוב ביותר

כדי להגיע לתחושות של סיפוק ואושר, חשוב להתחיל מהבסיס, מהחומרים שאיתם אנחנו והגוף שלנו עובדים. חומרים אלה הם המזון שאנו אוכלים. היום ישנה מודעות רבה לחשיבותו של המזון. עד כמה חשיבותו של מזון היא גבוהה הן מבחינה פיזית והן נפשית. היום יש לנו אפשרות ליהנות ממוצרי מזון טריים ואיכותיים, מוצרים אורגניים. ככל שהאוכל שתאכלו יהיה מורכב מהבסיס ומהטבעי ופחות ממוצרים מעובדים ותעשייתיים כך בריאותכם תשתפר ותחושתכם תהיה טובה יותר. כך, מומלץ להרבות בירקות, פירות, קטניות, חיטה מלאה, אגוזים למיניהם, אבוקדו ולהמעיט בסוכר לבן, מתוקים ומשקאות ממותקים, קפאין, חטיפים. המזונות הטבעיים הם משביעים ומומלץ ללכת לכיוון הפשוט ביותר.

תזונה סלט שולחן ארוחה

לבחור בפעילות גופנית האהובה עליכם

חלק שני וחשוב הוא הפעלת הגוף. ככל שתאכלו מוצרי מזון בריאים וטובים לגוף, כך תרגישו באופן טבעי שיש לכם אנרגיות להפעלת הגוף. היום ישנן אין ספור אפשרויות בדרגות שונות של קושי או אינטנסיביות. ניתן לבחור באימוני כושר, בשיטות תרגול כמו פילאטיס ויוגה, הליכה על שפת הים או ברחוב, ריצה. מומלץ להתחיל בקטן ולהגביר בהדרגה את רמת הקושי והתדירות. כך ההרגל יוטמע טוב יותר. מומלץ לשלב בפעילות השגרתית גם פעילויות ייחודיות כמו סדנאות יוגה ופילאטיס, סדנאות כושר שנעשות במסגרת חופשת בריאות כיפית.

 

 

ליצור את האיזון הפנימי

פעילות גופנית ואכילה בריאה משפיעים מאוד גם על מצב הרוח, על הביטחון העצמי, התחושה שלכם מול עצמכם ומול אחרים. ניתן ואף כדאי לקחת את העבודה על הצד המנטלי והרגשי עוד צעד אחד קדימה באמצעות טכניקות לתרגול המיועדות לכך. תרגול מדיטציה, כשמומלץ תחילה במסגרת סדנאות מדיטציה ולאחר מכן גם באופן עצמאי, יחדד לכם עוד את הקשב שלכם לעצמכם, את הכרת הרבדים העמוקים ביותר שלכם, את היכולת להיות בכאן ובעכשיו, להיות מרוכזים, יכולות שבעידן המודרני מלא הגירויים הולכות ונעלמות.

לפנק את עצמכם בהפסקה מהכל

תחושת סיפוק תלויה קודם כל באורח החיים שתאמצו לכם בחיי השגרה והיום יום, אך עם זאת, גם לשבירת השגרה וליכולת להעניק לעצמכם הפסקה מהכל יש משמעות. הדבר גם אומר שאתם מחוברים לעצמכם וחשוב לכם להרגיש טוב. דרך נפלאה להעניק עוד לעצמכם היא באמצעות ספא. ספא מאפשר לכם ליהנות הנאה עצומה ולחוות חוויה שמימית ממש. הטבילה והשהיה במים חמימים, טיפולים משחררי שרירים באמצעות חומרים מזינים, השלווה שישנה במקום- כל אלה משלימים את אורח החיים שאימצתם לעצמכם

חופשות בריאות שמציעה חברת סורנטו מאגדת לכם את כל המשמעויות של המושג הרחב Well-Being וולביאינג בתוך מספר ימים. החופשות מתקיימות במלונות מקסימים באזורים יפהפיים בארץ או ברחבי העולם, אזור כפרי ופתוח, מחובר לטבע, שיכול להיות הררי, ליד הים או בסמוך לכרמים או יערות. בכל המקומות ישנו אוויר נקי וצלול. החופשות כוללות תזונה בריאה ומזינה, עבודה גופנית בטכניקות שונות: יוגה, פילאטיס, אימוני כושר, צ'י קונג, ואף גלישה. מעבר לכך תהנו מספא ברוב המלונות, טיולים רגליים בסביבת המלון או אזורים מרוחקים ואף תרקמו קשרים חברתיים בתוך הקבוצה. ללא ספק כל מה שהמילה Well-Being כוללת בתוכה.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים