מועדון הלקוחות של סורנטו מזמין את כל אלו שרוצים להיות חלק ממשפחתנו – אלו הרואים באורח חיים בריא כערך עליון בחייהם ורוצים לעשות צעד נוסף לעבר המטרה.

מה מצפה לכם במועדון הלקוחות של סורנטו?

 • 10% הנחה קבועים לרכישה בחנות הציוד יוגה, כושר ומדיטציה של סורנטו, קוד קופון לשימושכם ישלח אליכם במייל מיד לאחר ההרשמה למועדון הלקוחות שלנו.
 • מועדון לקוחות סורנטו – נהנים מהטבות מיוחדות וממחירים מוזלים! תקבלו עדכונים עם הנחות השמורות לחברי המועדון לכל החופשות, פסטיבלים ואירועים של סורנטו, מבצעי הצטרפות "ברגע האחרון" לחופשות במחירים הכי משתלמים.
 • אירועים מיוחדים ללא עלות רק לחברי מועדון הלקוחות – הזמנה אישית לפינוק שנתי מאיתנו רק כי אתם במשפחת סורנטו!
 • הטבות לרכישה מהשותפים שלנו לעשייה – בכל שנה אנחנו מוסיפים ומחדשים שותפויות עם יוצרי תוכן וחברות המציעות מוצרים מעולם האורח חיים בריא שמפנקים את חברי המודעון שלנו במתנות ורכישות מוזלות בחנויות ואתרי און-ליין.
 • תכנים חינמיים בהפקת סורנטו מתנה לחברי המועדון, גישה בלעדית לחוברות תזונה בריאה, שיעורי מדיטציה ומיינדפולנס, תרגולי יוגה ופילאטיס שאנו יוצרים עם מיטב המורים בארץ.

למי מתאים להצטרף למועדון הלקוחות של סורנטו?

לכל מי שאורח חיים בריא מדבר אל ליבו, בין אם מתחיל לסגל דרך חיים כזו עכשיו או חיי כך כבר שנים. התכנים שלנו מתעדכנים כל העת ומציעים לכם להכיר את כל הידע והדרכה החדשנית והמעניינת ביותר במקום אחד.

אורח חיים בריא מתחיל מהרגע בו אתם פותחים עיניים, מחייכים לעולם ומודים על שזכיתם להיות חלק מהיקום הזה. זה ממשיך לעבר כל מה שאתם מכניסים לגופכם, איך אתם מתמודדים עם סיטואציות בחיי היומיום וכמובן איך אתם מניעים את גופכם.

עצם היותכם בתשומת לב לכל המתרחש בחייכם ובדאגה לבריאותכם, הופכת את העולם הזה לטוב יותר, אז היו השינוי שתרצו לראות בעולם. הפכו את חייכם ואת העולם לטוב יותר.

החופשות ואירועי הבריאות שלנו נועדו ליצור שינוי, שינוי אצל כל אדם המצטרף לסדנאות שלנו, שינוי שכל אחד ואחת מכם שיצטרפו אלינו יוביל בעולם. זאת מתוך מודעות ותשומת לב במטרה להפוך את החיים של כולנו לשלווים יותר ומלאי משמעות.

אורח חיים בריא בעינינו הוא תהליך אינסופי אשר מתחיל עוד הרבה לפני יציאה לאחת החופשות שלנו ונמשך גם אחריה.

אז הגיע הזמן לכבות את המחשבות, להרפות מכל הרעשים המטרידים אותנו ולהתמקד בחיים, החיים הנפלאים שזכינו לחיות.

הצטרפו אלינו למועדון הלקוחות וקבלו מאיתנו את התוספת הבריאה לחיים שלווים, רגועים ומטיבים יותר!

  להצטרפות בחינם מלאי את הפרטים הבאים:
  מועדון הלקוחות של סורנטו

  השותפים שלנו

  מנטה מגזין לוגו
  ריגמן מכללה לוגו
  FRUIT AND VEG LOGO
  מלון נחשולים לוגו
  INHALE EXHALE LOGO
  לוגו ערוגות

  נישאר בקשר?

  השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים