עבור רבים מאיתנו, כאשר עולה המונח בריאות בשיחה, האסוציאציה הראשונה שעולה בראשנו היא של בתי חולים ומחלות קשות. בפועל, בריאות הוא מונח הרבה יותר רחב, שאפשר לכתוב על כרכים עבים מאוד של חומר פילוסופי, פסיכולוגי ומקצועי. יחד עם זאת, בכל הנוגע לתפיסת הבריאות שלנו כבני אדם פרטיים, הדרך הנכונה ביותר לחשוב על בריאות, היא הדרך שמאפשרת לנו את מלוא חופש הפעולה של הפעולות הנמצאות בתחום אחריותנו. במידה ונחלה, חס וחלילה, יהיו גורמים מקצועיים שידעו מה לעשות איתנו, אבל עד אז, אם וכאשר, יש ביכולתנו לדאוג לבריאותנו באמצעות שורה של מרכיבים כדוגמת תזונה, פעילות גופנית, מנוחה, רגיעה נפשית, חשיבה, רוח ורגש. כל אלה יכולים להשפיע על בריאותנו, ואת כל מה שאתם צריכים לדעת עליהם, תוכלו ללמוד במסגרת סדנת בריאות.

במקום לצאת לחופשה מלאת רגשות אשמה עם אוכל משמין ולא בריא, בחרו בחופשת סדנת בריאות איכותית ותנו לגוף שלכם מתנה מדהימה למען טיהור הגוף והנפש. כולנו זקוקים לזמן רגוע ונעים בחופש שלנו, אך במהלך סדנת בריאות אפשר גם לקבל את ההזדמנות לא רק להירגע אלא גם להשקיע בגוף שלכם ולטפל בו כמו שלא טיפלתם בו הרבה זמן, ואז לחזור הביתה עם יתרונות שיחזיקו מעמד גם אחרי החזרה לשגרה. נצלו את ההזדמנות ליהנות מפעילות גופנית חווייתית, מאוכל עשיר ובריא ומסביבה יפהפייה ומרגיעה. בין אם אתם רוצים להיות יותר בריאים, לרדת במשקל או להוריד את רמות הלחץ, סדנת בריאות יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם.

סוגים שונים של סדנאות בריאות

סדנת בריאות הוא כמובן מונח גדול וכוללני, שיכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של סוגי סדנאות. חלקן עשויות לעסוק בתזונה בריאה, חלקן בפעילות גופנית, חלקן בנושא של רוח ונפש וחלקן בנושא של טיפול עצמי עבור אנשים הסובלים ממחלות ספציפיות. ככלל, סדנאות בריאות מאפשרות לנו בראש ובראשונה, להתחבר לצורך הבסיסי לדאוג לבריאותנו. בעצם הרשמתנו והגעתנו לסדנה כזאת, אנו מחזקים אצלנו את המחויבות האישית שלנו לדאוג לבריאותנו, כך שגם אם בחרנו להתמקד בסדנת בריאות בנושא תזונה, בעצם אורח החיים שנפעל לסגל לעצמנו בעקבות סדנה זו, נדחף את עצמנו גם לתחומי חיים אחרים שבאמצעותם נוכל לשפר את בריאותנו באופן רוחבי.

 

סדנת בריאות

 

בחירת סדנת בריאות העוסקת בנושא הבוער לכם ביותר

בבחירת סדנת בריאות, כדאי כמובן לאתר סדנה העוסקת בנושא הבוער לנו ביותר. במידה ואתם מוטרדים מהתזונה שלכם ושל בני משפחתכם, והייתם רוצים ללמוד טוב יותר את הערכים התזונתיים של המזונות השונים, האופן בו תוכלו לבנות תפריט בריא וטעים לבני המשפחה ולתכנן לעצמכם מטבח שזועק בריאות מכל עבר, סדנת בריאות בנושא תזונה נכונה היא הסדנה הנכונה עבורכם. במידה ואתם עובדים במשרד כל היום ונמנעים מביצוע כל פעילות גופנית, כדאי להגיע לסדנה העוסקת בתחום זה באופן ספציפי. את אותו הדבר ניתן לומר גם על סדנאות המתמקדות בנושאים של גוף ונפש, במידה ואתם חווים סטרס קבוע שמאפיין את שגרת היום שלכם.

 

נקודת הכניסה שלכם לאורח חיים בריא יותר

במקרים רבים, אנו יכולים לאפיין את עצמנו כאנשים בריאותיים, המקפידים על התנהלות בריאה גם בהיבטי תזונה, גם בהיבטי פעילות גופנית וגם בהיבטים נפשיים, או שאנחנו בדיוק ההיפך מזה, קרי קאוצ' פוטטוס שלא מבצעים כל פעילות גופנית ואוכלים מזון מהיר ללא ירק וללא פירות. במקרה כזה, לא משנה באיזו סדנת בריאות תבחרו, העיקר שתוכלו לעשות את הצעד הראשון לקראת אורח חיים בריא יותר, וממנו ייפתחו עבורכם דלתות נוספות לתחומי בריאות נוספים. אחרי שאמרנו את זה, בהחלט מומלץ לבחון סוגים שונים של סדנאות של סורנטו, להבין את התכולה שלהם, ולהעריך מה היא הסדנה בה תוכלו ליהנות בצורה הטובה ביותר.

 

בחירת הסדנה שממלאת אצלכם צורך ומסקרנת אתכם יותר מכל

מאחר והדבר החשוב ביותר הוא לייצר לעצמכם נקודת כניסה לאורח חיים בריא יותר, לא משנה באיזו נקודת כניסה תבחרו, פעילות גופנית, תזונה או גוף ונפש. מה שכן חשוב עבורכם הוא, שהתחום בו אתם בוחרים הוא תחום שיש לכם סביבו צורך ברור, ושהוא מעניין אתכם ומסקרן אתכם מתוך הבנה שעצם השתתפותכם בסדנה, תאפשר לכם לשפר את איכות חייכם.

אספנו בשבילכם את הסיבות העיקריות לקחת סדנת בריאות איכותית:

זמן להתרכז במטרות הבריאות שלכם

התנתקו מכל ההפרעות של החיים המודרניים ומצאו את ההשראה שלה הייתם זקוקים כדי להגיע למטרות הבריאות שלכם בעזרת אנשי מקצוע איכותיים לענייני בריאות וכושר. סדנאות בריאות מציעות מגוון רחב של תכניות הקשורות להתנקות, הפגת מתחים ושינה טובה, כדי שתוכלו לחזור הביתה כאנשים חדשים עם מוטיבציות רעננות.

אוכל טוב עם אפס אחוז אשמה

כמה פעמים קרה לכם שיצאתם לחופשה, נחתם ועשיתם חיים אך הרגשתם נורא בקשר לאוכל הלא בריא שאכלתם? כמה פעמים קרה שחזרתם מחופשה וגיליתם שעליתם איזה קילו או שניים? במהלך סדנת בריאות איכותית תוכלו לאכול אוכל איכותי וטעים שהוא גם בריא ומזין, עם מאה אחוז מהכיף ואפס אחוז מהאשמה. תאכלו טוב ותעזרו לגוף שלכם להתנקות מרעלים ומחומרים המזיקים לו. תוכלו לחזור הביתה ולהרגיש טוב עם עצמכם ועם הגוף שלכם.

תיהנו מהחזרה לכושר סדנאות בריאות הן דרך מעולה לחזור לכושר. ובסדנה עושים זאת תוך כדי כיף גדול. הסדנאות מציעות לך הזדמנות לגלות פעילויות חדשות ולקבל השראה מהסביבה שלך. גם אם אתם כבר בכושר וגם אם אתם מעוניינים לחזור לעניינים אחרי תקופה פחות פעילה, סדנאות הבריאות מיועדות לכולם ומצוינות עבור שדרוג הרמה האישית והבריאותית שלכם. שיפור הכושר בחופשת סדנת בריאות איכותית היא גם דרך מעולה להיות יותר בריאים ולחזור לשגרה טובה יותר גם לאחר מכן בדיוק כמו במהלך חופשת ספא בחול.

סדנת בריאות איכותית

להבריא בעזרת הקסם של הטבע

סדנאות הבריאות האיכותיות מתרחשות בטבע הקסום והיפה. זה נותן לכם את ההזדמנות להתחבר לטבע וליהנות מהיתרונות שלו, לא פחות מסדנת יוגה נהדרת. סדנאות הבריאות הן דרך מעולה לברוח מהלחצים של חיי היום יום וליהנות מאוכל בריא, ממדיטציה, מטיפולי ספא ומתחושה בריאה, רעננה ואנרגטית.

יתרונות לטווח הארוך

סדנאות בריאות משאירות אתכם עם תחושה רעננה ובריאה לאורך זמן, וכן עם המוטיבציה להמשיך באורח החיים הבריא אותו חוויתם בסדנה. הידע איתו אתם חוזרים מהסדנה ישפר לכם את הבריאות ויישאר איתכם במשך שנים. סדנאות בריאות גם מלמדים אתכם איך להשאיר בצד את הלחצים מחיי היום יום ומהעבודה, להירגע ולחיות חיים טובים יותר.

שינוי בריא מחיי היום יום השגרתיים

קל להישאב לשגרה ולהזניח את הרוגע והבריאות שלנו. סדנת בריאות איכותית תלמד אתכם איך לקחת את הבריאות שלנו ברצינות ולהשקיע בה גם בזמן השגרה ולא רק בזמן החופשה. הסדנה מועברת במקום המאפשר לכם להתנתק מהטכנולוגיה ולשים בצד את הלחצים של שיחות הטלפון, המיילים, הפייסבוק והווטסאפ. זה יאפשר לכם להוריד הילוך ולהתרכז בבריאות הגוף והנפש שלכם כדי להיות בריאים יותר, מאושרים יותר וחזקים יותר.

הפסקת הרגלים לא טובים

בין אם אתם אוכלים יותר מדי שטויות בין הארוחות, מעשנים בזמן הפסקת הצהריים או לא עושים מספיק פעילות גופנית, סדנת הבריאות תעזור לכם להפסיק את ההרגלים הרעים האלה. הסביבה הרגועה והתכנית הרצינית יתנו לכם גישה ישירה לשגרה חדשה. אם אתם אמיצים ועם ראש פתוח, תוכלו לשלב גם ניקוי רעלים בחופשה שלכם, במסגרתו תלמדו על מזונות בריאים, כיצד לנשום אוויר נקי וכיצד לשמר את השלווה הזו גם בחיים היום יומיים.

הזדמנות לפגוש אנשים חדשים

סדנאות בריאות נותנות לכם את האפשרות הנהדרת לפגוש אנשים עם תחומי עניין דומים לשלכם עם מטרות דומות לשלכם, מה שיכול לשפר את חיי החברה שלכם וכן את המוטיבציה שלכם. כך תוכלו להרחיב את האופקים שלכם ולצאת מאזור הנוחות שלכם, על ידי אינטראקציה עם אנשים שאולי לא הייתם פוגשים בחיי היום יום שלכם.

התמקדות על רוגע

מאחר ואנחנו כל כך מושקעים בטכנולוגיה, לפעמים קשה לנו למצוא את הזמן ולהירגע. אנחנו עונים על מיילים של העבודה מהבית בערב ועונים לטלפונים מהבוס שלנו בסוף השבוע. בסדנאות הבריאות, או בחופשות ספא באירופה, אנחנו מתמקדים ברוגע ומבקשים מכם להתנתק מהטלפונים כמה שאפשר. הסביבה החדשה היא אידיאלית כדי ללמוד להירגע, בגוף ובנפש.

הסדנה מעודדת אתכם להיות יותר יצירתיים וחיוביים בחיי היום יום שלכם

בסדנת בריאות אתם לומדים להתחבר לרגשות ולמחשבות שלכם, להירגע ולהיות יצירתיים. ובסדנה תגלו שאתם הכי יצירתיים כשאתם רגועים. הסביבה הטבעית תעזור לכם להתרחק מהאנרגיות הרעות שאולי קיימות בחיי היום יום שלכם ולהתמקד במחשבות החיוביות בראש, בגוף ובנפש.

הסדנה מתאימה לכולם

כולם יכולים להשתתף בסדנת בריאות ולהתאים אותה לצרכים הייחודיים שלהם. בין אם אתם באים מחיי עבודה לחוצים, סובלים מבעיות בעיכול או מעוניינים להתחיל לאכול יותר בריא, סדנאות בריאות הן הדרך המושלמת להתחבר מחדש לטבע ולהשאיר את הצרות מאחור.

עכשיו שעברתם על כל הסיבות הטובות האלה, פנו אלינו ותבחרו לנפוש עם סדנת בריאות איכותית של סורנטו כבר בזמן הקרוב!

רוצים עוד? אנו מציעים גם סדנאות כושר והרזייה בקפריסין, בהן תוכלו לתרגל יוגה אל מול הים.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים