טאו – מרכז מיינדפולנס למסעות וטיולים

מיסודם של סורנטו וזיו סגל

"יצאתי לטייל. לפתע קפאתי במקומי בהבנה מלאה שאין לי לא גוף ולא רוח. כל מה שראיתי היה שלם זוהר גדול – נוכח בכל, מושלם, זך ורוגע. זה היה כמו מראה חובקת כל, שמתוכה קרנו הארץ ונהרותיה… הרגשתי צלול ושקוף כאילו גופי ורוחי אינם קיימים כלל." האן שאן, מורה מהמאה השש עשרה

החיים הם מסע. מסע הזמן, מסע אישי, מסע זוגי ומשפחתי, מסע החברים, מסע הקרירה, מסעות וטיולים בעולם, מסע המגורים, מסע רוחני, מסע גופני, מסע השינויים בסביבה. מסעות שלנו עם עצמנו, שלנו עם אחרים, שלנו עם הסביבה. לרוב אנחנו מתעסקים בשאלה לאן נלך, לאו ניסע, מה המטרה. פחות אנחנו מתעסקים בשאלה אין נלך. ההרגל האישי – חברתי להגדיר מטרות ולהתקדם אליהן, לכבוש יעדים, להעלים פחדים וסיכונים ולחיות בנוחות ובביטחון גורם לרובנו להיסחף במסע החיים, להתקדם ממטרה למטרה ולא לחוות את הדרך – את החיים עצמם. זה קורה ברמה האישית של מימוש הפוטנציאל והקול הפנימי. זה קורה ברמה הזוגית והמשפחתית, ברמה התעסוקתית וגם בטיולים ובמסעות שלנו בעולם.

יותר ויותר אנשים מחפשים לעצור את הסחף, להכיר את עצמם ולהבין מה יאפשר להם להיות מאושרים וחופשיים, איך הם יכולים למצות את פוטנציאל מתנת החיים ולהבין את המשמעות והאפשרויות של ההנאה מהדרך. איך לגלות את הדרך שמתאימה להם, איך לקבל החלטות בצמתים, איך לנסות דרכים חדשות, איך לחוות את הדרך בכל החושים ולראות את מגוון הבחירות והחוויות שהיא מציעה.

מגוון כתבות ניתן למצוא ב – בלוג מסעות 

מרכז טאו מאפשר Wellness בר השגה הרלבנטי ומתפתח מחיי היום יום. אנחנו עושים זאת באמצעות שני ערוצי פעילות עיקריים:

1. ריטריטיולים: מסעות וטיולים בעולם ובישראל המשולבים בהנחיה להתבוננות, חקירה, גיבוש הבנות ותובנות, מיינדפולנס ותהליכי שינוי. ההנחיה משלבת בין מגוון מיומנויות ותהליכי חקירה, התבוננות והתפתחות אישית לבין התייחסויות לחוויות מסע וטיול כלליות (כמו צילום, התנסויות בחוויות ומקומות חדשים, תיעוד ושיתוף) וספציפיות למקום, לעונה, למסגרת ולהלך הרוח שנמצאים בו. כן מוצעות הנחיות לתחומים שונים של מסעות (מסעות לפולין, מסעות משפחתיים, נסיעות עבודה ועסקים, טיולי חברה וגיבוש, טיולים אחרי צבא, טיולים אישיים וקבוצתיים, רילוקיישן).

2. אבני דרך: סדנאות למיומנויות מסע. סדנאות המועברות על ידי מורי טאו במגוון הנושאים הקשורים במסעות וטיולים: תשוקת המסע, מסעות מעוררי השראה, (מהעבר ומההווה של המנחים) מסע מחובר: פיסי-רוחני, מסעות עסקים ורילוקיישן, צילום וכתיבה במסעות וטיולים כדרך גילוי, חקירה ושיתוף, כתיבת שירי היקו למטיילים, מיינדפולנס למטיילים והתמודדות עם קשיים במסעות וטיולים. את הסדנאות אנחנו מעבירים במקומות שאתם נמצאים בהם. בתי קפה, בתי מלון, מקומות עבודה, חופשות ונסיעות מאורגנות. חלקן יזומות על ידנו ופונות לקהל הרחב וחלקן מוזמנות על ידכם ומעוצבות לפי הבקשות שלכם.

צרו קשר ונמשיך מכאן.

 

ריטריטיולים אבני דרךאלבום זהות הכשרת מורי מסע

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים