שיגעון האופניים הוא כבר עובדה ידועה וותיקה בישראל, עם ציבור רוכבים גדול ומסור מאוד ועם מסלולים מדהימים ורב גוניים לכל סוגי הרוכבים והאופניים. אך כמו שחופשה רגילה בחו"ל מציעה דברים שאי אפשר להשיג בחופשה בארץ, בוודאי שזה גם נכון לגבי חופשת אופניים בחו"ל. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים טסים לחו"ל במטרה לבצע טיול אופניים מסוים ולחוות את העושר הגלובלי דרך הרגליים ודרך גלגלי האופניים – חוויה מדהימה המשלבת נופש, שפע בינלאומי, כושר וחיבור חברתי ותיירותי מיוחד במינו.

לטייל במדינה זרה עם אופניים זו חוויה לכל החיים. זה מאפשר לחוות את המקום, האנשים והתרבות בצורה שאי אפשר להשיג דרך טיול ברכב או אוטובוס. טיולי אופניים בחו"ל הם מהנים ומעצימים, מחברים ומגבשים, מיוחדים ובלתי נשכחים!

 חופשת אופניים

 

קבוצת רוכבים, משפחה או זוג – אתם בוחרים!

חופשות אופניים הן כבר תחום מפותח ומגוון מאוד כיום, בעיקר באירופה אך גם ביעדים מומלצים ואיכותיים אחרים ברחבי העולם. ישנן חופשות אופניים וטיולי אופניים בחו"ל המותאמים לקבוצות של רוכבים מנוסים או פחות מנוסים, יש טיולים המותאמים במיוחד למשפחות הרוכבות עם ילדים, יש מסלולים לזוגות וכן הלאה מבחינת אפשרויות. אתם בוחרים את אופי וסגנון הטיול שאתם רוצים לעשות ואז מחפשים ומוצאים חופשת אופניים התואמת לדרישות אלו.

טיולי אופניים בחו"ל, באופן כללי, מיועדים לרוכבים עצמאיים המגיעים למקום ויוצאים לרכיבות בהתאם למסלול. הכל מאורגן ומסודר באופן מלא ומדויק מהארץ ואתם פשוט מגיעים ליעד, כשהכל מוכן ומחכה לכם ויוצאים בכל בוקר לרכיבה מהנה ומלאת חוויות.

תנאים מושלמים לחופשת האופניים שלכם

כאמור, מדובר על נישה תיירותית פעילה ומפותחת מאוד, לכן הכל מאורגן ומאוד ברור ומסודר. היעדים של טיולי האופניים בחו"ל נבחרים בקפידה והינם מסודרים וקלים מאוד לניווט, עם שילוט ייעודי וציוד עזר מתאים. ההתאמה האישית במסגרת חופשת אופניים היא מקיפה ושלמה, אתם יכולים לבחור מסלולים המתאימים לכם ואפילו לשנות אותם תוך כדי תנועה, אפשר עם או בלי מדריך מקומי, אפשר לאתגר את עצמכם לאורך הדרך או דווקא לבחור בשבילים נוחים וקלים יותר. טיולי האופניים נערכים במדינות עם תרבות אופניים מפוארת וביעדים מרהיבים ביופיים שהרכיבה רק מעצימה ומאפשרת לחוות אותם באופן מלא – החל מרכיבה דרך נופים קסומים ועד עצירה לפיקניק בנקודה מיוחדת במיוחד.

סוגים של חופשות אופניים בחו"ל

  • טיולי רכיבת שטח אתגרית או כביש לקבוצות של רוכבים מנוסים – לחרוש את רכסי ההרים או לרכוב במסלולי הטור דה פראנס והג'ירו איטליה למשל.

  • טיולי רכיבת טורינג על אופניים נוחות ועל שבילים שטוחים ומסודרים – מתאים למשפחות ולרוכבים פחות מנוסים למשל.

  • טיול מתגלגל – בכל יום יוצאים לרכיבה במסלול מוגדר וברור ובערב מגיעים למלון הייעודי והמסודר שלכם, שם יחכה לכם כל הציוד.

  • טיולי כוכב לאופניים – חופשות אופניים בהן אתם לנים באותו המלון ובכל יום יוצאים לטייל באזור על גבי האופניים. לחוות יעד כמו מקומיים!

  • טיולי שייט ורכיבה – אפשרות אירופאית מיוחדת, לנים במלון צף שהוא ספינה המשייטת לה בנהרות או בתעלות המים, בכל בוקר יוצאים לטיול אופניים מהנה ובערב חוזרם למלון הצף שלכם ללינה מפנקת ומקורית במיוחד.

  • חופשות המשלבות טיולי אופניים לצד טיולים רגליים וביקורים תיירותיים אחרים במדינת היעד שלכם.

  • טיולים אתגריים המאמצים את הגוף הכוללים גם חופשת ספא מפנקת במלון.

כמו בסוגי חופשות אחרות, גם במסגרת חופשת אופניים אתם בונים לעצמכם את החבילה המתאימה ביותר לצרכים, לדרישות ולתקציב שלכם, החל מבחירת היעד וסוג הטיול ועד בחירת רמת הלינה והאפשרויות התיירותיות הנוספות במסגרת טיול האופניים או בלי קשר אליו. אלא אם אתם רוכבים מקצועיים שלא יכולים להיפרד מהאופניים המיוחדות שלכם, אתם טסים לחופשה רגילה ומקבלים את כל הציוד בשטח – מאופניים ועד ספר מסלול, מפות, בקבוקי מים וקסדות.

יעדים פופולאריים לחופשות אופניים

חופשות אופניים מפותחות מאוד בעיקר באירופה, למרות שתוכלו לבחור יעדים אחרים ברחבי העולם כאמור. יעדים פופולאריים ומיוחדים עבור חופשת אופניים הם למשל: מסלול לאורך נהר הדנובה, מסלול בטוסקנה או בדולומיטים של איטליה, מסלולי שטח בהרים של בולגריה או רומניה, טיול אופניים לאורך נהר הריין שבשוויץ, רכיבות טורינג שטוחות בהולנד, חופשות אופניים בפורטוגל. וכך יש עוד שלל אפשרויות של חופשות אופניים מיוחדות, מהנות ובלתי נשכחות.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים