בשנים האחרונות, יותר ויותר חברות משלבות פעילויות וולנס באירועים שלהן. ממפגשי יוגה ועד מדיטציות מודרכות, פעילויות אלה נועדו לקדם בריאות ורווחה בקרב העובדים. אבל למה פעילויות הוולנס האלה הופכות להיות כל כך פופולריות? להלן כמה מהיתרונות המרכזיים של שילוב פעילויות וולנס באירועי החברה שלך.

מעורבות עובדים מוגברת
כאשר עובדים עוסקים בפעילויות וולנס, הם נוטים יותר להרגיש מחוברים לחברה שלהם ולעמיתיהם. על ידי מתן הזדמנויות לעובדים לעסוק בפעילויות וולנס, תוכלו לטפח תחושה של קהילה ולעזור לעובדים להרגיש מושקעים יותר בעבודתם.

מתח מופחת
מתח הוא אחד הגורמים המובילים לשחיקה במקום העבודה ויכולות להיות לו השפעות שליליות חמורות על בריאות העובדים והפרודוקטיביות שלהם. שילוב פעילויות וולנס כגון מדיטציה או שיעור יוגה באירועי חברה יכול לעזור לעובדים להוריד את רמות הסטרס שלהם ולשפר את רווחתם הכללית תוך כדי רגיעה ושמירה על בריאות הגוף והנפש.

שיפור הבריאות והכושר
פעילויות וולנס כגון שיעורי כושר או סדנת בישול בריא יכולות לעזור לעובדים לשפר את בריאותם הגופנית וכושרם. על ידי הצעת הזדמנויות לעסוק בפעילות גופנית וללמוד את היתרונות והאפשרויות של אכילה בריאה, תוכלו לעזור לעובדים לסגל הרגלים בריאים יותר שיכולים להועיל להם הן בעבודה והן בחייהם האישיים.

פרודוקטיביות מוגברת
כאשר העובדים בריאים ומאושרים, הם פרודוקטיביים יותר. על ידי קידום פעילויות בריאות, חברות יכולות לעזור לעובדים לשמור על בריאותם הגופנית והנפשית, מה שיכול בסופו של דבר לגרום לפרודוקטיביות מוגברת ולביצועי עבודה משופרים.

תרבות חברה משופרת
שילוב פעילויות וולנס באירועי חברה יכול לעזור להצמחיר תרבות חיובית ותומכת בחברה. כאשר עובדים מרגישים שרווחתם נמצאת בראש סדר העדיפויות של המעסיק שלהם, הם נוטים יותר להרגיש מוערכים ושדואגים להם. זה יכול להוביל לשביעות רצון מוגברת בעבודה ולתחושת נאמנות חזקה יותר לחברה.

שיפור הגיוס והשימור
בשוק העבודה התחרותי של היום, חברות צריכות להציע יותר מסתם משכורת כדי למשוך ולשמר כישרונות מובילים. על ידי הצעת פעילויות וולנס, חברות יכולות לבדל את עצמן מהמתחרים שלהן ולמשוך עובדים המעוניינים לעבוד עבור ארגון המעריך את רווחתם.

מעסות טיפולי עיסוי על החוף נחשולים

חיסכון בעלויות
השקעה בפעילויות וולנס יכולה למעשה לחסוך לחברות כסף בטווח הארוך. על ידי קידום בריאות העובדים ורווחתם, חברות יכולות להפחית את עלויות הבריאות הקשורות למחלות כרוניות והיעדרויות. בנוסף, על ידי שיפור הפרודוקטיביות והפחתת שיעורי המחזור, חברות יכולות לחסוך כסף על הוצאות גיוס והכשרה.

לסיכום, שילוב פעילויות וולנס באירועי חברה ובמקום העבודה יכול להיות מגוון רחב של הטבות הן לעובדים והן למעסיקים. על ידי קידום בריאות ורווחה במקום העבודה, חברות יכולות לשפר את מעורבות העובדים, להפחית מתח, לשפר את הבריאות והכושר, להגדיל את הפרודוקטיביות, לשפר את תרבות החברה, למשוך ולשמר כישרונות מובילים, ואפילו לחסוך כסף בטווח הארוך. עם כל כך הרבה יתרונות פוטנציאליים, אין פלא שיותר ויותר חברות נותנות עדיפות לפעילויות וולנס באירועים שלהן ובתרבות הכללית שלהן במקום העבודה.

סורנטו מתמחים ביצירה והפקת פעילויות וולנס לגופים פרטיים וציבוריים, מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים.

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים