אירועי וולנס בישראל

מחפשים אירועי וולנס בארץ? הנה כל מה שצריך לדעת

 

בשנים האחרונות, אנו עדים לעלייה משמעותית בפופולריות ובהיקף של אירועי וולנס בישראל, ולא קשה להבין מדוע. בשגרה השוחקת שלנו בארץ, עם שעות עבודה ארוכות, עודף אינפורמציה מכלי התקשורת והרשתות החברתיות, ולחץ גדול מכיוונים רבים, המונים מרגישים את הצורך לתת לכך קונטרה, ולמצוא את המקומות והמעשים אשר מעניקים להם שקט ועושים להם טוב. בדיוק כאן, נכנס עולם הוולנס, אשר בא להעניק לכל אדם את הכלים לשפר את איכות חייו, ללמוד על עצמו ולחזור אל שגרת החיים מחוזק ויציב יותר.

 

ללא ספק, התחום של וולנס הינו רחב ביותר, ובעל פנים רבות, אשר מתפרש על תחומים מגוונים. בין סוגים שונים של ספורט, טיפולים וסדנאות בהמוני נושאים, כיום יש אנשים המרגישים כי לכל דבר ניתן לקרוא וולנס. בכתבה זו, נתרכז במספר מצומצם של אירועי וולנס אשר מתרחשים בישראל, ונספר לכם עליהם בהרחבה. כאן, תמצאו את המידע הרלבנטי על אירועים אשר יכולים לעשות לכם פלאים לגוף ולנפש גם יחד.

 

ריטריט יוגה

כיום, תרגול היוגה ההודי העתיק הפך לשם דבר בכל העולם המערבי. בכל עיר גדולה תוכלו למצוא המוני שיעורי יוגה שונים בסגנונות מגוונים. בהחלט יש לכך סיבה טובה, משום שיוגה מתאימה לעולם הוולנס ממש ככפפה ליד. עם תרגול שמשלב בין מאמץ לרוגע, בין מתיחות לבין חיזוק ובין נשימות לתנועות, לא קשה להבין מדוע היוגה הינה כלי מרפא של ממש עבור כל כך הרבה אנשים. בתקופה זו, היוגה רק הולכת וצוברת פופולריות, כאשר כיום תוכלו למצוא מגוון עצום של אירועים הקשורים ליוגה, כולל ריטריטים נהדרים במקומות מדהימים, בעולם וגם בארץ. ריטריט יוגה מהווה הזדמנות נפלאה להתרכז בתרגול, להעמיק את ההבנה שלכם בתחום, ללמוד המון על עצמכם ולשפר את הרגשתכם בכל מובן. אז אם זה לא וולנס, אנו באמת לא יודעים מה כן.

בארץ, תוכלו למצוא ריטריטים רבים ברמה גבוהה ביותר, עם מורים מנוסים ונהדרים, אשר יקחו את התרגול שלכם כמה צעדים קדימה תוך זמן קצר. בנוסף, הריטריטים נערכים במיקומים מוצלחים במיוחד, כמו במקומות שקטים במדבר, עם אוויר צלול ושלווה אינסופית, בהרי הגליל והכרמל, ועל חופים בתוליים, שיאפשרו לכם לתרגל ולהירגע לצלילי הגלים הנפלאים. בקיצור, אם אתם מעוניינים באירועי וולנס, ריטריט יוגה הינו אפשרות נהדרת עבור כל אחד.

 

סדנת ניקוי רעלים

לצערנו, כבר לא ניתן להתכחש לכך שהתזונה המערבית השגרתית של רובנו אינה מיטיבה עם הגוף שלנו. אנשים רבים, בארץ ובעולם, צורכים כמויות גדולות של אוכל שבסופו של דבר מזיק לנו. הם אוכלים כמויות גדולות של שמן, סוכרים, אלכוהול ורעלים אחרים, אשר לאורך זמן משפיעים מאוד על איכות החיים שלנו, ועל הבריאות הפיזית והנפשית גם יחד. עם זאת, זה לא מאוחר מדי להחליט לעשות שינוי. תמיד אפשר להתחיל לשנות הרגלים, לעבור לתזונה בריאה ומאוזנת יותר, לחזור לקו הבריאות ולשפר משמעותית את חיינו בכל תחום דרך התזונה. 

תזונה ניקוי רעלים מואה במדבר

עבור רבים, צעד גדול ביותר בתחום זה הינו ניקוי רעלים, אשר מאפשר לנו להתחיל הכל מחדש – להוציא החוצה את כל מה שהזיק לנו, ומשם לחזור לתזונה נכונה ומתאימה עבור גופנו. אין ספק כי תהליך זה אינו פשוט, כאשר הוא דורש מאמץ מרוכז משמעותי ושינויים לא קטנים לטווח הארוך. לכן, יש חשיבות גדולה בביצוע ניקוי רעלים כחלק מסדנה מרוכזת, עם ליווי של מומחים לתחום, וביחד עם קבוצה, אשר תעניק לכם את התמיכה הדרושה לעבור את התהליך בהצלחה, וללא ספק לשנות את חייכם לטווח הארוך. 

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים