טיולי גלישה

רק מי שהתנסה בחייו בגלישה יודע עד כמה עוצמה וכוח יש בספורט הזה. הגלישה על הגלים הגבוהים באוקיינוס, וההצלחה לנוע יחד עם הגלים ו"לתפוס עוד גל" היא תחושת סיפוק שקשה להסביר במילים. עם זאת, לא כל הגולשים מחפשים את גלי הענק של האוקיינוס. יש גם גולשי ים שאוהבים דווקא גלישה על ים רגוע, או אימונים עם סאפ שנעשים על גלים רגועים ולא גלים גבוהים. טיולי הגלישה של סורנטו נותנים לכם הכל מהכל, גם גלים גבוהים למחפשי הגלים וגם ים רגוע למחפשים את השלווה של הים ופחות את הסערות. טיולי הגלישה גם מתאימים לרמות שונות, החל ממתחילים ועד מתקדמים כך שכל אחד יכול למצוא את הדרך שלו לגלוש.

לתפוס ים וגלים במקומות שונים בעולם

איזה ים אתם מחפשים? הים התיכון? האוקיינוס ההודי? או דווקא האוקיינוס האטלנטי? בטיולי הגלישה של סורנטו אתם בוחרים. ישנו מגוון רחב של טיולי גלישה במקומות שונים ברחבי העולם, החל מהשכנה קפריסין (שלמרות הקרבה הגיאוגרפית התחושה היא של ניתוק מוחלט), דרך פורטוגל המקסימה ועד סרי לנקה, אותו אי שכונה בעבר ציילון ונמצא במרחק נגיעה ממש מהשפיץ של המשולש ההודי. לכל אחד מן המקומות האפיונים שלו, הנופים, השפה, הטבע והתרבות שלו, החל מהים תיכוניות של קפריסין דרך האירופאיות והלטיניות של פורטוגל ועד האקזוטיות של סרי לנקה. במסגרת החופשה מוצעות שלל פעילויות נוספות וטיולים באזור בו נמצא המלון כך שלא רק מדובר על חופשה ספורטיבית אלא על חוויה תרבותית ורב חושית.

כל אחד ורמת הגלישה שלו

טיולי הגלישה של סורנטו, כפי שכבר אמרנו, מיועדים לכולם. כן, באותה קבוצה ממש יכולים להיות גולשים מתקדמים (ולא באינטרנט…) וכאלה שעד עכשיו ראו גולשים רק בטלויזיה והפעם הסתקרנו לנסות ולחוות את חוויית הגלישה בעצמם. כל אחד יכול לבחור את החבילה המתאימה. אם אתם מתחילים או שמעולם לא ניסיתם, אם אתם ללא כל ציוד ואין לכם מושג אין בכלל עולים על גלשן- אל דאגה: חבילת גלישה הכוללת גם השכרת ציוד והדרכה אישית עומדת לרשותכם. אם אתם כבר עמוק בעניינים ורק מחפשים דרך להעשיר את הגלישה שלכם בחוויות נוספות וחברה כיפית, תוכלו לבחור בחבילה שאינה כוללת הדרכה או השכרת ציוד.

גלשן או סאפ?

גלשן, סאפ- מה ההבדל בכלל? זה לא אותו דבר? אז לא. גלשן מתאים לגלישת גלים, זו שאתם רואים בטלויזיה כשהגולש נעלם מדי פעם בין גלי ענק. סאפ הוא גלשן רחב אליו מצורף גם משוט כך שהוא מיועד יותר לאזורים הרגועים. סאפ מיועד למתחילים ממש מאפס. על הסאפ תתרגלו איך עולים, שומרים על שיווי משקל ומתחילים לנוע ולשלוט בסאפ ובהתקדמות שלו ושלכם. בכלל, סאפ נחשב היום לא רק לגלשן למתחילים אלא כאמצעי אימון בפני עצמו. השמירה על שיווי משקל, ביצוע כפיפות ותרגילים על מצע שאינו יציב כמו המים לעומת מצע יציב כמו הרצפה יוצר אפקט משמעותי יותר לכל תרגיל ותרגיל.

מגוון פעילויות ושיטות תרגול נוספות

מעבר לגלישה על הגלשן או הסאפ, החופשה כוללת גם פעילויות ומשלבת שיטות תרגול נוספות. בחלק גדול מהחופשות משולבים גם אימוני יוגה. גם כאן ניתן להשתלב ביוגה למתחילים או יוגה לרמה מתקדמת יותר. את החופשה מלווים גם מדריך גלישה וגם מדריכת יוגה. בזמן הפנוי בין גלישה לתרגול יוגה, טיול רגלי באזור, טיול אופניים או כל פעילות שהחופשה כוללת בתוכה תוכלו ליהנות גם מבריכת המלון וספא הכולל ג'קוזי, סאונה וטיפולים שונים לבחירתכם. בנוסף, כמו בכל חופשה אחרת, אתם מוזמנים גם ליהנות מדי פעם מהחדר הכיפי שלכם במלון ופשוט לנוח.

מחפשים ריטריט יוגה וגלישה? צרו קשר עם נציגי סורנטו ואנחנו נתאים לכם את חופשת הגלישה המתאימה לכם. 

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים