מרבית האנשים חווים את התחום הספורטיבי לגלישת גלים דרך מסך הטלוויזיה, ומשם זה נראה פשוט מאוד, אסתטי ואפילו סקסי, אלא שכל גולש גלים יודע שמדובר בספורט מאתגר, הכרוך במאמץ פיזי לא פשוט. מצד שני, כל גולש גלים גם יודע שמדובר בספורט ממכר, שמציע חוויה יוצאת דופן המשלבת בין ים, מהירות, יכולות אישיות ותחושה רציפה של עצמה וכוח. סורנטו מציעה טיולי גלישה חווייתיים הם טיולים שבהגדרתם מתקיימים בסביבה תיירותית מהנה, בחופי הגלישה הטובים ביותר ברחבי העולם ועם אוכלוסיית תיירים צעירה ותוססת.

בסביבת החיים המודרנית שלנו, ללחץ ולבעיות בריאותיות יש יותר ויותר השפעה מזיקה על החיים שלנו. אם אתם מעוניינים בשינוי בסגנון החיים שלכם ובפצצת אנרגיה וחיות, טיולי גלישה חווייתיים הם בדיוק מה שאתם צריכים. זו מתנה לגוף, לראש ולנפש. לגלישה יש השפעה מרגיעה ומעשירה, היא מנקה את הראש ומעודדת תחושה של שלווה ומודעות לעולם ולסביבה. טיולי גלישה זו לא רק דרך מצוינת לשפר את הכושר שלכם, אל גם דרך מעולה לראות את העולם. אם אתה מטייל לבד או אם אתם זוג או משפחה, טיולי גלישה חווייתיים הם מושלמים עבור כל מי שמחפש קצת ריגושים כמו גלישת סאפ ורוצה לעשות בחופשה שלו משהו קצת שונה מבדרך כלל. כשאתם גולשים אתם נמצאים על הגל רק במשך שש שניות בממוצע, והגלים מגיעים מתי שהם רוצים. אבל בספורט הזה, קשה לפגוש מישהו או מישהי שעזב את הגלישה כי הם לא נהנו מכל החוויה. הגלישה היא פעולה מאוד ממכרת.

טיולי גלישה בכל עונות השנה ובכל פינות כדור הארץ

במסגרת טיולי הגלישה אותם ניתן להזמין לאורך כל השנה ולכל חופי הגלישה הפופולריים בעולם, מקבל הלקוח חבילה תיירותית שלמה ומושלמת, הכוללת לינה, אוכל, פעילויות תרבות ואטרקציות תיירותיות במקום, ציוד גלישה מלא בהשכרה, הסעות כנדרש ועוד. ישנה אפשרות לבחור בלינה ברמת אירוח גבוהה, מלונות פאר ומלונות 5 כוכבים, ולצד זאת ניתן לערוך טיול גלישה צנוע ועממי יותר באכסניות, מלונות 3 כוכבים ומרכזי גלישה המספקים חבילת תיירות מלאה. מאחר וחופי הגלישה הפופולריים בעולם מפוזרים בכל חלקי כדור הארץ, ניתן לערוך טיול גלישה בכל עונה של השנה. כך למשל, כאשר בישראל החורף מגיע לשיאו, באוסטרליה ובדרום אפריקה השמש קופחת והטמפרטורות עולות ולהיפך.

חבילת הדרכה ולימוד במקום

במסגרת טיולי גלישה ניתן לשלב גם מרכיב של הדרכה ולימוד על ידי מדריכים מוסמכים של בתי ספר המצויים בשפע באזורי הגלישה המבוקשים. לחילופין, אנשים המתמצאים בעולם הגלישה, ומעוניינים להגיע, ללבוש את חליפת הגלישה ולהתחיל לגלוש, יכולים להזמין חבילה מינימלית ללא מרכיבי הדרכה ולימוד, וגם ללא השכרת ציוד. כאמור, לצד הכיף הגדול, גלישה הוא ספורט מאתגר ומאמץ, שבהחלט יכול להעניק לכם בוסט של בריאות, להכניס אתכם לכושר ואולי לבסס אצלכם את ההתחלה לפעילות גופנית כשתחזרו ארצה. אם אתם ספורטאים חובבים הפעילים בתחום הגלישה בישראל, תוכלו להעניק לעצמכם את ההזדמנות ליהנות מחוויית גלישה עם גלים גבוהים הרבה יותר וסוול שלא תוכלו למצוא באף אחד מחופי הארץ באף עונה של השנה.

 

טיולי גלישה

 

שילוב קונספט הבריאות בהיבטי פעילות גופנית ובהיבטי תזונה

במסגרת טיולי גלישה המבוססים על קונספט סדנת בריאות, תוכלו ליהנות גם מתפריט עשיר המבוסס על תזונה בריאה, שייקים בריאותיים, מזונות מלאים ומזונות עשירים בחלבון. את הטיול ניתן להתאים למטיילים בודדים, זוגות ומשפחות שלמות בכל גיל. חוויית הגלישה יכולה כמובן להשתנות בהתאם לגיל הגולש, וילדים יוכלו להשתכשך במי הים בקרבת קו החוף עם גלשני ילדים קטנים, בעוד ההורים יוצאים לאתגר האמיתי עשרות ומאות מטרים מקו החוף. לצד חוויית הגלישה, ניתן לשלב בטיול מגוון רחב של פעילויות תרבות ותיור, לרבות ביקור במוזיאונים, תאטראות, מסעדות, מופעים, אטרקציות תיירותיות בקרבת מקום כמו סדנאות בישול, מקדשים או קניות, ובסך הכל ליצור חוויית טיול אותנטית, שמשלבת בתוכה גם את אלמנט הגלישה.

חוויה חדשה שלא הכרתם

אם אינכם מכירים את תחום הגלישה, אם אתם מחפשים חוויה חדשה שתוכלו להתנסות בה, ולא משנה בני כמה אתם, טיולי גלישה יכולים להציע לכם את אחת ההזדמנויות האטרקטיביות ביותר למטרה זו. צוותי ההדרכה במקום ידעו להפוך אתכם לגולשים חובבים כבר בתוך יום אחד של אימונים, וגם אם לא תוכלו לבצע את הפעלולים המורכבים והמסובכים ביותר בטיול הגלישה הראשון שלכם, בהחלט תוכלו ליהנות מחוויה שונה וייחודית, שתשאיר בכם צעד של עוד. בטיול תוכלו לשלב גם מרכיבי ספא כמו במהלך חופשות ספא בחו"ל וספורט היתולי אחר כדי להעשיר את החוויה, הכל בהתאם לתקציב ולחוויה שאותה תרצו לבנות לעצמכם.

 

טיולי גלישה

 

בין שאתם עוסקים בגלישת גלים ובין שאתם מתמחים בגלישת ים, אתם לבטח יודעים שישראל יודעת להציע תנאים מוגבלים למדי בשני תחומים אלה, לבטח ביחס ליעדים שונים ברחבי העולם שיודעים להציע גן עדן של ממש לכל סוגי הגולשים. יעדים אלה כוללים חופים מפורסמים באוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ומערב ארה"ב, אך הם כוללים גם יעדים מעט פחות מוכרים שיכולים להיות אטרקטיביים לא פחות עבור טיול גלישה, כדוגמת סרי לנקה והפיליפינים. יחד עם זאת, כאשר אתם יוצאים למסע או טיול גלישה, אתם רוצים לוודא שהיעד אליו אתם יוצאים מתאים לסוג הגלישה בו אתם מתמחים, ים או גלים.

טיולי גלישה – גלישת גלים מול גלישת ים

גולשי גלים מחפשים גלים גבוהים, מחפשים סוול אולטימטיבי של ים שטוח עם גלים גבוהים. גולשי ים מחפשים ים רגוע יחסית בו יוכלו לגלוש למרחקים באמצעות מפרש הגלשן, מבלי שגלים גבוהים יפריעו להם. כאמור, על אף שישנם מספר יעדים שנחשבים אטרקטיביים עבור גלשנים רבים מכל רחבי העולם, יעדים אלה יכולים להיות שונים מאוד בטיב תנאי הגלישה שהם מספקים עבור שני הסוגים השונים של הגלישה. הבדלים אלה יכולים לחול גם בהתאם לעונות השנה, ולא רק לזהות היעד. בהתאם לכך, לפני שאתם מארגנים טיול גלישה, חשוב שתבחנו את האפשרויות השונות, ואת המאפיינים השונים של היעדים אליהם אתם רוצים להגיע.

יציאה לטיול במסגרת מאורגנת ומסודרת

בישראל, ישנם מספר גופים המציעים טיול גלישה לשלל יעדים בכל רחבי העולם. גופים אלה יודעים בדיוק מה מחפשים הלקוחות שלהם, ויודעים לבנות את הטיול בהתאם לתנאים המיטביים שיכול כל יעד להציע בעונות השנה השונות. יחד עם זאת, בכל חבילת טיול גלישה תוכלו לזהות תנאים שונים, שמשפיעים על אורך הטיול, חוויית ורמת האירוח והתיור וחוויית הגלישה עצמה. ככלל, כאשר אתם בוחנים את הטיולים השונים, חשוב לבחון אותם הן במישור המקצועי של תנאי הגלישה ביעדים השונים, אך לא פחות מכך גם בהיבט האירוח והתיירות, תוך שאתם מבטיחים את רמת האירוח המתאימה לכם, ואולי גם פעילות תיירות משלימה מסביב.

 

טיולי גלישה

 

לוקחים איתכם את הגלשן שלכם או שוכרים במקום?

אחד האתגרים ביציאה לטיול גלישה הוא נושא הציוד. מצד אחד, הרבה יותר נוח ונכון להיעזר בציוד שאותו ניתן לשכור ביעד אליו מגיעים, ומצד שני, עבור גולשים רבים ישנה חשיבות רבה לשימוש בגלשן האישי, במיוחד כאשר מדובר על גלישה מקצועית. בהתאם לכך, עליכם לשקול היטב מה חשוב לכם יותר, מתוך ידיעה שבכל יעד אליו תגיעו תוכלו לשכור גלשן מתאים, שאולי עוד יתברר כטוב יותר מזה שלכם, אך לא יהיה זה הגלשן שלכם. במידה ואתם מחליטים לקחת איתכם את הגלשן, חשוב שתארזו אותו בצורה נכונה, תרפדו אותו באמצעות ספוג, ואפילו תארזו אותו בתוך תיבת עץ, שתעניק לו הגנה מלאה בכל תנאי הדרך.

ערכו השוואה יסודית בין האפשרויות

כמו כן, כדאי לערוך השוואה יסודית בין החברות השונות שמציעות טיולי גלישה, ולא רק בהיבט המחיר. מבחינת מחיר, המחירים יכולים להיות שונים מאוד בין חבילה לחבילה, אך לאו דווקא בגלל שאחד זול יותר מהשני, אלא בגלל שהטיול בנוי בצורה שונה, וכולל היקף שונה של מרכיבים. טיול גלישה הם לא טיולים שעורכים בכל יום, ולרוב גם לא כל שנה. על כן, כאשר אתם כבר מחליטים לצאת לטיול, כדאי בהחלט לבחור בטיול שיעניק לכם את החוויה האולטימטיבית, טיול שייקח אתכם למספר יעדים אטרקטיביים, שיימשך לאורך הזמן המתאים ויעניק לכם את האיזון המיטבי בין רמת אירוח, חוויה מקצועית ועלות.

בדוק את מרכיבי הגלישה ואת מרכיבי האירוח גם יחד

בבחירת חברת התיור, עליכם לבחון לא רק את מרכיבי הגלישה של הטיול, אלא גם את מרכיבי האירוח. מבחינת הגלישה עצמה, אתם רוצים להבטיח שהחברה מגדירה חופים מובילים כחופי העצירה בטיול, ושהיא מציעה מגוון מספיק טוב של חופים כדי שתוכלו ליהנות משלל תנאי גלישה. כמו כן, וודאו כי החברה מעניקה פתרון לכל צורך שעלול לצוץ במהלך הטיול בענייני ציוד גלישה, טיפול רפואי וכדומה. בהיבט האירוח, אתם יכולים לבחון את החבילה המוצעת לכם עבור טיול גלישה כפי שאתם בוחרים כל טיול מאורגן בחו"ל, ובכלל זה רמת האירוח של בתי המלון בו אתם עוצרים, ארוחות, הסעות, פעילות תרבות ופנאי מסביב לפעילות הגלישה וכדומה.

חברות ממוקדות גלישה

לבסוף, אתם רוצים לבחון גם את המחיר, אך לא בהכרח לבחור את האפשרות הזולה ביותר. טיולי גלישה יכולים להיות זולים, אבל את זה צריך לבדוק אך ורק ביחס למה שאתם מקבלים בטיול. עדיף לבחור בטיול שמציע מספר עצירות במספר חופים מובילים, גם אם זה מייקר את הטיול בכמה מאות דולרים, על פני טיול של חוף אחד. אם כל מה שחשוב לכם היא הגלישה עצמה, תוכלו לחסוך בתחום האירוח, ולבחור טיול המציע בתי מלון זולים יותר למשל. למעשה, חברות תיור שונות תצענה לכם בדיוק את שתי האפשרויות האלה, כדי לתת מענה לכל פלחי קהל היעד בעולם הגלישה.

 

טיולי גלישה

 

לסיום – 9 סיבות מעולות לבחור טיולי גלישה

ריכזנו עבורכם תשע סיבות המסבירות לכם מדוע כדאי לכם להתקשר כבר היום ולהזמין את טיולי הגלישה שלנו:

  1. במהלך טיולי גלישה חווייתיים תלמדו משהו חדש! הדבר הכי חשוב שתעשו לפני הגלישה עצמה היא שיעור הגלישה. חווית חופשת גלישה יכולה לספק לכם את הדרכת הגלישה האיכותית ביותר שאי פעם תקבלו. קודם כל חשוב להבין את חוקי הבטיחות.
  2. תשפרו את הבריאות והכושר שלכם. הגוף שלנו מצ'פר אותנו על סגנון חיים פעיל במיוחד, ועוד יותר כאשר הפעילות קשורה בים, לו יש סגולות מרפאות. השמש, יחד עם מי המלח, מביאים איתם תחושה נעימה של קיץ וחופש. בזמן שבו אנחנו נהנים לנו באוקיינוס הגוף שלנו מבצע פעילות מאומצת וכך הכושר שלנו עולה, הגוף שלנו מתחזק והבריאות שלנו עולה. אוויר הים המרענן והשמש הנעימה משחררים את האנדורפינים ומובילים לתחושה טובה של אושר. בזמן שאתם טובלים בים וצופים בשקיעה או בזריחה, אתם מפעילים את כל הגוף שלכם. העבודה המאומצת של כל הגוף מחזקת כל שריר בגוף ומשפרת את האיזון הכללי, שלא לדבר בכלל על היתרונות של הפעילות האירובית על המערכת הקרדיווסקולרית, עליית רמות האנרגיה והסיבולת ועוד ועוד יתרונות גופניים.
  3. תורידו את רמות הלחץ. הגלישה הופכת אותנו ליותר מאושרים ומורידה לנו את רמות הלחץ ומעלה את רמות הויטמין D. ידוע כי גלישה מורידה את רמות הלחץ ומקרבת אותך לטבע. זו פעילות מעולה לחופשה מרגיעה, לפעמים ממש כמו אפקט של סדנת יוגה או מדיטציה. אתם תמצאו את האושר במי הטורקיז של האוקיינוס או הים, בעוד השמש זורחת עליכם.
  4. טיולי גלישה חווייתיים יאפשרו לכם לגלות נופים ותרבויות חדשות. גלישה היא דרך מעולה לראות את העולם ולחוות מקומות חדשים ותרבויות חדשות בזמן ההפסקה מהמים. לא חשוב היכן טיול הגלישה שלכם מתרחש, תצטרכו לצאת מהמים בשלב מסוים. אז נצלו את הזמן, גלו מקומות יפים, פגשו אנשים חדשים ומעניינים ובלו עם גולשים אחרים. חקרו את הלא נודע ושלבו את חופשת הגלישה שלכם בתגליות חדשות ומרגשות. אל תדברו על well-being, אלא ממש תחיו וולנס (Wellness) ביום יום שלכם!
  5. תחקרו איזורים שכמעט אף אחד לא מגיע אליהם. טיולי גלישה חווייתיים מאפשרים לכם לחקור מקומות בכל קצוות העולם, והמקומות המושלמים עבור גלישה תמיד ממוקמים באיזורים יפהפים בחופים צדדיים וקסומים. כדי להגיע לחופים האלה בדרך כלל צריך לנסוע בדרכים משובשות וקשות ולבסוף מגלים את המקומות היפים ביותר בעולם. הגלישה מאפשרת לכם לחקור מקומות שלא הרבה מטיילים מעזים להגיע אליהם, וכך לגלות מקומות מלאי שלווה ושקט. התגלית של המקומות הנחבאים והמדהימים האלה תישאר אתכם לנצח, אז הרחיבו אופקים, קחו את הסיכון וצאו אל הלא נודע.
  6. תכירו חברים חדשים. טיולי גלישה חווייתיים מושכים אנשים דומים לכם מכל מיני מקומות, לכן זה יכול להיות גם כיף לצאת חופשה מסוג זה לבד ותוך כדי החופשה להכיר חברים חדשים. הים, השמש והפעילות הפיזית מהווים רקע מושלם להיכרויות מכל הסוגים. בחופשות מסוג זה כולם מורידים את המגננות, משתחררים ומוכנים לצאת לדרך חדשה.
  7. תתחברו לטבע. בזמן טיולי גלישה החיים שלך סובבים סביב הטבע – עד סוף הטיול תכירו כבר את הגאות והשפל ואת הזריחה והשקיעה אחרי ימים שלמים שתבלו במים.
  8. צאו מאיזור הנוחות שלכם. לא קל להחליט לצאת לחופשת גלישה. תצטרכו להשאיר את הבית והמשרד מאחורה ולוודא שהכל יישאר בחיים כשלא תהיו שם.
  9. קחו הפסקה מהמשרד. זו הזדמנות מעולה להאציל סמכויות ולבדוק איך כולם מסתדרים בלעדיכם. אז תנו למוח שלכם לנוח קצת. אם אתם מכורים לעבודה שימו לב, טיולי גלישה חווייתיים יכולים להיות טובים לעסקים. אז שימו את האשמה בצד וצאו לטיול גלישה חווייתי עוד בעונה הקרובה! התפיסה בעולם העסקים החלה להשתנות. כמובן שיש לנו עוד דרך ארוכה, אבל אחוז גדול מהמעסיקים ומבעלי העסקים המצליחים ביותר יודעים שחשוב מאוד לקחת הפסקה מחיי היום יום העסקיים הלחוצים ושלצאת לחופשה מעלה את היעילות בסופו של דבר.

יש כל כך הרבה יתרונות לגלישה בכלל ולטיולי גלישה חוויתיים בפרט. אז תורידו את המגננות ושימו  את הפחדים והחששות בצד. תפסיקו להגיד "אחר כך" או "שנה הבאה". תכננו את טיול הגלישה שלכם אצל סורנטו עוד היום!

 

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים