עם כל הכבוד (ויש כבוד) להודו, הרי שלא רק להודו מגיעים אנשים שמחפשים את תרבות העידן החדש, מכל רחבי העולם. למעשה, את אותה הרוח של העידן החדש ניתן למצוא כיום בפסטיבלים עתירי משתתפים, בני כל הגילאים ובכל רחבי העולם. ואם בארץ יש לנו מעת לעת את אירועי בומבמלה שבניצנים (שהפכו למסורת של יותר מ-15 שנים) הרי שבעולם הרחב יש עוד הרבה יותר אירועים, והרבה יותר בגדול. להלן נכיר כמה מהפסטיבלים המובילים, במקומות כגון ארצות הברית, קוסטה ריקה, אוסטרליה וגם אנגליה.

הפסטיבלים של Wanderlust

פסטיבלים של העידן החדש בעולם

תחת השם Wanderlust מתקיימים סביב העולם פסטיבלים של העידן החדש והתעוררות רוחנית, חופש ויוגה. בין היתר, מציעים בפסטיבלים הללו תרגול יוגה החל מרמת המתחילים וכלה ברמת המתקדמים. בפסטיבלים מתארחים אומנים, יוצרים וזמרים, עם דגש

על מוזיקה אקוסטית, שלווה ורוגע. ניתן להשתתף בפעילויות כגון רכיבה על אופניים, ריצה בטבע וטיולים עם חיבור לאחרים, לסביבה ול"עצמי". בפסטיבלי Wanderlust מתקיימות סדנאות מגוונות בנושאי בריאות, העצמה וסגנון חיים הוליסטי. מוגש שפע של כיבוד על בסיס מזון אורגני איכותי וטעים. הפסטיבלים הללו מתקיימים לאורך השנה בלוקיישנים שונים, למשל ברחבי ארצות הברית, באתרים כגון אגם טאהו, בוויסקונסין ובקליפורניה, אך מעת לעת מתקיימים הפסטיבלים גם במקומות אקזוטיים כגון הוואי, מקסיקו וניו זילנד.

פסטיבלים בקוסטה ריקה ובאוסטרליה

מדי שנה מתקיים פסטיבל של העידן החדש גם בקוסטה ריקה. בפסטיבל זה משולבים אלה באלה מופעי מוזיקה ומיצגי אומנות ביחד עם פעילויות בתנועה ותרבות הוליסטית. זהו מפגש בן מספר ימים שבו ניתן להשתתף במגוון פעילויות תחת הכותרת היפה "גילוי הפוטנציאל האנושי הטמון בקרבנו". המתכנסים יכולים להשתתף בפעילות של ריקוד ושירה, נגינה וסדנאות. בפסטיבל ניתן להשתתף גם בפעילות של קרבה אל הטבע.

האירועים הללו שבקוסטה ריקה מתקיימים באווירה של יערות הגשם, יערות העד עתירי ההוד, אך גם לארץ הקנגורו, הלא היא אוסטרליה, יש מה להציע. באוסטרליה מארגנים פסטיבלים בניחוח העידן החדש כאשר בכל שנה ניתן להשתתף באירועים שנערכים בקרבה לערים הגדולות, למשל מלבורן.

פסטיבלים באנגליה  

גם במהלך חופשה באירופה ניתן להשתתף בלא מעט פסטיבלים בסגנון העידן החדש. במערב אירופה יש בנמצא פסטיבלים של התעוררות ושל יוגה, אך אי אפשר שלא להרחיב על האירועים הגדולים המתקיימים באנגליה.

אירוע מרכזי ידוע כאירוע ה- Wellbeing של לונדון. אלה שיזדרזו להזמין דילים ללונדון יוכלו אפילו להצטרף לאירוע הקרוב של 2018. האירוע שהפך למסורת מציע את מיטב הסדנאות, ההרצאות האירועים והחוויות. מה מצפה למשתתפים בפסטיבלים הללו של לונדון? ניתן למשל להשתתף בסדנאות של יוגה ומדיטציה עם הזריחה. אפשר להתפנק בדוכני כיבוד ובהם מזון בריאות מהעולם או בסדנאות בישול בריא. חובבי הבריאות יכולים להשתתף גם ב"הפנינגים" שנערכים בלוקיישנים מחוץ ללונדון, עם הרצאות בנושאי שמאניזם, טנטרה, כושר ואיכות חיים.

 

 

מועדון הלקוחות של סורנטו

השותפים שלנו

מנטה מגזין לוגו
ריגמן מכללה לוגו
FRUIT AND VEG LOGO
מלון נחשולים לוגו
INHALE EXHALE LOGO
לוגו ערוגות

נישאר בקשר?

השאירו מייל וקבלו מאיתנו הטבות, הנחות ועדכונים לגבי אירועים חדשים